תיקון Apple iPhone

תיקון iPhone:  מכשירי iPhone רבים הובאו לישראל באופן פרטי, מבלי עזרתם של יבואנים מורשים מטעם חברת אפל. מספר מכשירי הiPhone הקיים בישראל מוערך בכמאה אלף מכשירים כיום, לאחר שנתיים מיצאת המכשיר בשוק האמריקאי.

נכון להיום, קיימים 4 דגמים למכשיר הטלפון Apple iPhone:

1. iPhone 2G GSM EDGE העובד ברשת GSM בטכנולוגיית דור 2 וחצי.
2. iPhone 3G שיצא לשוק האמריקאי והאירופאי כשנה לאחר הדגם הראשון. תומך טכנולוגיית הדור השלישי בסלולר.
3. iPhone 3GS הדומה מאוד במימדיו לדגם ה3G, אך בעל עוצמת מעבד חזקה ושיפורים נוספים בחומרה.
4. iPhone 4 – האחרון בסדרה (בינתיים), המציע בין היתר, מצלמת וידאו אחורית וקדמית, מעבד בתדר 1 ג'יגהרץ וסוללה חזקה במיוחד.

כאמור, כל מכשירי האייפון בישראל הובאו באופן פרטי או על ידי סיטונאים, אך אף אחד מהמכשירי הובא לארץ על ידי יבואן רשמי מטעם חברת אפל, ואף אחד מהמכשירים הוא בעל מסגרת אחריות מחברת Apple.

תיקון iPhone

מעבדת nextlab חרטה על דיגלה מתן שירות מצויין ללקוחותיה בעלי כל סוגי המכשירים, ומאז יציאת הiPhone לשוק, ולאור אי הפעילות הרשמית של מעבדת יבואן מטעם חברת אפל בישראל, הקימה nextlab את מעבדת תיקון iPhone  המתקדמת בישראל.

המעבדה מבצעת כל סוגי התיקונים למכשירי iPhone, ובגלל הכרותה עם טכנולוגיית נגני iPod ומכשירי פאלם (מהם צמחה הטכנולוגיה המתקדמת של מכשירי iPhone היום), המעבדה שומרת על איכות וסטנדרט שירות מהגבוהים בישראל, תוך שימת דגש בשמירה על רמת מחירים נוחה והוגנת.

דבר חשוב נוסף, הוא הקשר של nextlab עם ספקים של חלקי חילוף למכשירי iPhone מקוריים, תוך קבלת אחריות מלאה לתקינותם של חלקים המותקנים במכשירי iPhone שעוברים תיקון במעבדה.

החלפת מצבר לאייפון

במעבדה שלנו ניתן להחליף מצבר חדש לכל דגמי האייפון והאייפודים. יש להתקשר אלינו לתיאום הגעה על מנת להחליף את המצבר במקום ובמהירות.

נשמח לענות על כל שאלה