הרבה מאוד לקוחות מתקשרים אלינו, ושואלים האם ניתן לתקן את הזכוכית העליונה של אייפון 2G מבלי להחליף את כל המסך. הטענה השכיחה ביותר היא "המסך עובד מצויין והוא מגיב מצויין, אני רק רוצה להחליף את הזכוכית הסדוקה". תיקון מסך אייפון זהו תחום שיש לדייק בו. 

אז ההסבר לכך שאנו מבצעים החלפה של המסך השלם, הכולל תצוגת LCD, מסך מגע (דיגיטייזר) ופאנל קריסטל, הוא די פשוט:

שלושת חלקים אלו, מרכיבים מסך אחד, המגיע מהיצרן מודבק כיחידה אחת – ללא אפשרות הפרדה בין החלקים.

"אז מדוע מוכרים לנו את כל החלקים הללו בנפרד באתר eBay?"

מכיוון שצריכים להבין שהחלקים אלו הורכבו באמצעות מכשור מיוחד, טרם הרכבתם על מכשיר האייפון בפס היצור. לכן הם נועדו להרכבה, ולא לפירוק והחלפה במסך משומש!

סרטון זה, מביא לכם הסבר מוחשי ביותר, של גולש אמריקאי שניסה לרכוש את הזכוכית העליונה באתר eBay. וכמו שתראו מייד, הזול עולה ביוקר.

חשוב להבהיר כי מדובר בחובבן אמיתי, וניתן לראות בבירור שהוא "מבזה" את האייפון, את פעולת "תיקון האייפון", ואת הסוחרים באינטרנט שמנסים למכור דברים לא שימושיים, העלולים להביא את הלקוח להוצאות כספיות גבוהות הרבה יותר ממה שציפה.

דבר נוסף, מנסיוננו האישי, ניתן בהחלט להחליף (אחרי עבודה מאוד קשה ומדוייקת) את הזכוכית העליונה באייפון 2G. אך סיכויי ההצלחה בכך הם נמוכים מאוד (כ-20%), אורך חיי התצוגה מתקצרת לאחר התיקון לכמה חודשים בלבד, ותקינות התצוגה, בהירותה ויכולת הצגת צבעים מסויימים פשוט נעלמת. לכן, ומסיבה זאת בלבד, אנו לא מבצעים את השירות ללקוחות שלנו.

לעומת זאת, במכשירי אייפון 3G ואייפון 3GS, מסך הLCD ומסך המגע הינם יחידות נפרדות (חברת אפל למדו מהטעות של האייפון הראשון) ולכן תיקון מסך אייפון 3G או 3GS היא משימה פשוטה יותר, זריזה יותר, וגם זולה הרבה יותר.