תיקון אייפון 4 – האם אפל קוראת להחזיר את האייפון החדש?

תיקון אייפון 4Gתיקון אייפון 4: בעקבות הבעיה בקליטת הסלולר של מכשיר האייפון 4 החדש, הרבה טוענים שאכן קיימת בעיה של מגעים חשופים במסגרת החיצונית של iPhone 4 החדש.

אחרי ההכחשות לגבי בעיות חומרה במכשיר החדש, הצהירו באפל על מהלך לתיקון תוכנתי בבעיית הקליטה, שלפי החברה, נגרם כתוצאה בבאג בתצוגת עוצמת הקליטה של מכשיר, ולא בבעיית אנטנה.

לפני מספר ימים, מספר כתבי טכנולוגיה של מגזינים מובילים בעולם, הביעו עמדה לגבי בעיות הקליטה המצריכות תיקון של האייפון החדש. להזכירכם, אפל מכרה מעל מיליון וחצי מכשירי אייפון 4 תוך כמה ימים בלבד מאז הגעת המכשיר למדפי החנויות בסוף חודש יוני שעבר. למרות שנשיא חברת אפל, סטיב ג'ובס, הגדיר את מכשיר האייפון החדש כ"הדבר הטוב ביותר שנוצר בתולדות אפל", מכשיר האייפון 4, המשווק בינתיים בארה"ב ובארבע מדינות נוספות, צפוי להגיע לישראל בחודש ספטמבר הקרוב ולהיות משווק על ידי שלושת ספקיות הסלולר הישראליות, באחריות היבואנית של אפל בישראל – חברת איידיגיטל.

השמועות לגבי אי תיקנותו של המכשיר והצעדים שחברת אפל הולכת לבצע, בדומה לשמועות בזמן השקתו של מכשיר האייפון 3GS וקודמיו, הינן בגדר שמועות בלבד. מכיוון שהן מבוססות על פרסומים בתקשורת בלבד, קרי מאמרים וסקירות של עיתוני אינטרנט ברחבי העולם, אנו נמתין בסבלנות להתפתחויות חדשות בנושא, ולתגובה רשמית מחברת אפל באתר הרשמי שלה.

בינתיים, בעלי אייפון 4 המעוניינים לתקן את בעיית הקליטה במכשיר, יכולים לבחור בשימוש של כיסוי פלסטיק אחורי למכשיר, הדבקת סרט דביק באזור הבעייתי הגורם לתקלה (כפי שפורסם) במכשיר, או להתפתות ולקנות ברשת האינטרנט סרט דביק "מיוחד לאייפון 4" בעלות של כ-99 דולרים… 🙂

לחצו כאן למעבר לעמוד תיקון אייפון 4 באתר המעבדה

נשמח לענות על כל שאלה