תיקוני אייפון – שירות טכני מקצועי בנתניה

מעבדת תיקונים לאייפון NextLab בנתניה משרתת לקוחות מכל רחבי הארץ ולא רק תושבי נתניה, בעלי טאבלטים, סמארטפונים,  נגני אייפוד ומכשירי אייפון.
אם אין באפשרותכם להגיע אלינו פיזית אל המעבדה בנתניה בכדי למסור אייפון לתיקון, אנא הורידו את טופס משלוח מכשיר לתיקון, הדפיסו וצרפו את הטופס לאייפון במשלוח עם דואר רשום, דואר שליחים.

מחירים לתיקוני אייפון בנתניה

בדרך כלל הצעת מחיר מקבלים לאחר בדיקת טכנאי. זה בגלל שיכולים להיות כמה סיבות אשר גורמות לתקלה מסוימת.  אך בהרבה מקרים המחיר של תיקון אייפון ידוע מראש. למשל במקרה של החלפת מסך לאייפון המחיר הוא תמיד קבוע. בלינק הבא תמצאו מחירון המעודכן של מעבדת תיקונים שלנו : מחירון תיקוני אייפון.

אילו תיקונים ניתן לבצע במעבדת לתיקון אייפון ?

ניתן לבצע אצלנו את התיקונים הבאים:

* תיקון מסך אייפון בנתניה
החלפת מסך מגע באייפון 8 11 X 11 PRO

עדכון: אנו עושים גם תיקונים והחלפת מסך לאייפון 5

תיקון מסך אייפון

* החלפת סוללה לאייפון בנתניה
תיקון והחלפת סוללה בכל דגמי האייפון, iPhone 7, iPhone 11, iPhone X, iPhone 7S, iPhone 8.

* תיקון קונקטור אייפון בנתניה:
תיקון מחבר טעינה, קונקטור סנכרון טעינה בכל דגמי האייפון. פתרון לבעיית "אין טעינה" או תקלת "אין סנכרון" באייפון בכל הדורות והדגמים.

* תיקון כפתורי אייפון נתניה:
תיקון כפתור "בית" Home בכל סוגי האייפונים. בנוסף, במעבדת אייפון תוכלו לתקן את כפתורי הווליום, כפתור הרטט וכיבוי/הפעלה.

* תיקון מעגל טעינה אייפון:
תיקון מעגל טעינה ובקר הגנה בלוח אם של אייפון.

* תיקון תוכנה באייפון:
עדכון תוכנה, מודם ופתיחה לסים פרי Sim-Free UnLock.

* תיקון סאונד באייפון:
החלפת רמקול, תיקון שקע אוזניות, תיקון אוזניית שמע בכל סוגי האייפונים.

* תיקון מסך איפון בנתניה:
החלפת מסך מגע (touch panel) במכשירי אייפון 3G וגם אייפון 3GS וגם אייפון 4 וגם אייפון 5

* תיקון רטט אייפון:
תיקון מנוע רטט (ויברטור) במכשירי אייפון. התיקון כולל החלפת הכפתור או מודול הכפתורים ואת מנוע הרטט במכשיר.

* תיקון כפתורים כללי באייפון:
תיקון כפתורי ווליום (עוצמת שמע) וכפתור כיבוי הפעלה on/off. כולל תיקון כפתור הרטט, ותיקון ויברטור פנימי.

* ניקוי מגעים באייפון:
ניקוי וייבוש מגעים במכשיר אייפון שנרטב. אם מכשיר הiphone שלך נפל למים, נרטב מקפה, או כל משקה אחר, החשיפה לנוזלים יכולה לגרום את לכך שהאייפון יפסיק לחיות. אם נרטב לך האייפון, הבא אותו במהרה אל מעבדת השירות לפתיחה, ניקוי וייבוש שאריות הרטיבות על מנת לנסות למנוע קורוזיה במעגלי לוח האם של המכשיר.

מעבדת אייפון לתושבי נתניה:
המעבדה שלנו מתמחה בתיקון מכשירי איפון ותיקוני אלקטרוניקה זעירה (מיקרו-אלקטרוניקה), החלפת רכיבי SMD ואיתור תקלות על לוחות אם של אייפונים, דבר המוביל להוזלה משמעותית בעלויות התיקון.

יש לכם מכשיר איפון שנקנה בחו"ל? אין בעיה, תוכלו לקבל טיפול במעבדת nextlab אשר ממוקמת בנתניב מבלי להתחשב איפה ומתי קניתם את המכשיר שלכם. כל התיקונים של המעבדה מלווים במסגרת אחריות של שלושה עד שישה חודשים. סוללות לאייפון בהתקנה במעבדה מלוות באחריות על הסוללה ל-12 חודשים.

קצת רקע על תיקון אייפון במעבדה שלנו:

מעבדת אייפון החלה את ביצוע פעולות תיקון אייפון בראשית שנת 2008 בנתניה באזור תעשיה החדש פולג, לאחר צירוף לצוות המעבדה של טכנאי אייפונים בעל נסיון  בתיקון אייפונים, ומשנת 2003 בתיקון נגני אייפוד ומחשבי כף יד.
המעבדה מייבאת את כל סוגי חלקי החילוף למכשירי אייפון, כולל סוללות, מסכים ולוחות אם. כל חלקי החילוף למכשירי אייפון הינם מקוריים וחדשים.
בנוסף, ניתן לעיתים להזמין (בהתאם להמצאות במלאי) חלקי חילוף מחודשים לאייפון שעברו בדיקה במעבדת אייפון של nextlab.

תיקון אייפון הינה פעולה של פירוק ותיקון או החלפת רכיבים של אייפון במעבדה. בכל דגם של אייפון קיימים חלקי חילוף שונים, וזמן ביצוע פעולת התיקון עלולה להשתנות משמעותית בין אייפון לאייפון. לכן, יש לקחת בחשבון שתיקון מסך אייפון דור שני, עלול לקחת יותר זמן מתיקון אייפון דור שלישי או אייפון 3GS.

עוד פרט שחשוב לשים לב אליו, הוא שמסך המגע באייפון 3G וגם באייפון 3GS, ניתן לפירוק והחלפה של מסך המגע או מסך הLCD של האייפון. לעומת זאת, במכשיר אייפון דור שני, מסך המגע ומסך הLCD הינם יחידה אחת בלתי ניתנת להפרדה, דבר המייקר את עלות תיקון המסך באייפון דור שני משמעותית.

שימו לב, מומלץ מאוד להדביק מגן מסך (כיסוי מסך) להגנה על מסך האייפון משריטות ולכלוכים העלולים לגרום לנזק בתפקוד האייפון בטווח הארוך. הקפידו תמיד להתקין מגן מסך באייפון כאשר המסך חדש או נקי לחלוטין.

נשמח לענות על כל שאלה