בדיקת אייפון לפני תיקון במעבדה – חינם

תיקון אייפון זה לא הימור

לקוחות רבים שואלים אותנו, מדוע אנו מדגישים שקיימת עלות בדיקת אייפון במעבדה, אם אנו מקזזים אותה עלות, ממחיר התיקון במעבדה?

ובכן, התשובה היא ברורה, עד עכשיו הרגשנו מחוייבים לתמחר את עלות זמן הבדיקה, כמו גם את עלות כלי הבדיקה של טכנאי מעבדה ושטח העבודה שלו במעבדה. אך לאחר שנים של ניסיון ואלפי תיקונים, הגענו למסקנה שהליך התמחור הזה אינו כבר רלוונטי. אחוז המכשירים הנכנסים אל המעבדה ולא מתוקנים בסופו של דבר – הינו כמעט אפסי, כך שהמציאות החדשה מראה לנו שאין כבר באמת צורך בחיוב עבור תהליך זה, אם גם כך בסופו של דבר המכשיר יתוקן ומחיר עבור הליך הדיאגנוסטיקה יסופסד ממחיר התיקון.

לכן, החלטנו לעשות מעשה, ולשנות הקונצפט של בדיקת מכשיר והצעת מחיר לפני תיקון. כי אנו באמת מאמינים שמבחינת הלקוח, תיקון אייפון לא צריך להיות הימור. ולמרות שיש כל כך הרבה "מעבדות" חדשות שצצות מדי יום, ולמרות שצצים מדי יום כל כך הרבה חאפרים ומתחזים, אנו מאמינים בלב שלם, שהמעבדה שלנו היא לא בית הימורים ולא קזינו, כי לקוחותינו תמיד יודעים מראש מה הם יקבלו בסוף התהליך במעבדה. ואם במידה ולא ניתן לאמוד את מחיר התיקון מראש, אז אנו מתחייבים למסור הצעת מחיר בטרם ביצוע התיקון. אנו דוגלים בשקיפות מלאה כלפי הלקוח שלנו כי אנו מאמינים ומבינים שלקוח מרוצה, הוא המפתח להצלחה שלנו.

אז מהיום, עלות הכנסת מכשיר לתיקון במעבדה כרוכה בעלויות חלקי החילוף וזמן העבודה בלבד.

בדיקת מעבדה, דיאגנוזה או הצעת מחיר הינן ללא תשלום


תיקון אייפון

נשמח לענות על כל שאלה