תיקון מסך אייפון – החלפת מסך לאייפונים כל הדגמים

החלפת מסך אייפון 8 שבור
תיקון החלפת מסך לאייפון 8

תיקון מסך אייפון 8 הכוונה זה החלפת מסך לאייפון.

כשמדברים על תיקון אייפון אז רוב מוחלט של התיקונים זה החלפת מסכים לאייפון
תיקון מסך אייפון זה התקלה השכיחה במסך המגע , שבר במסך אייפון הוא גורם הנפוץ לתקלה. 
דבר שלא תמיד יגרום להפסקת פעולתו התקינה של מסך המגע במכשיר ולעיתים יגרום להופעת כתמים בתצוגה, או מסך לבן ללא תמונה.

החלפת מסך באייפון יכולה להתבצע, בצורות שונות, במחירים שונים, כל תיקון מתומחר בהתאם לדגם של האייפון מפני שחלקי החילוף אינם תואמים בין דגמים שונים. תיקון מסך אייפון 7 ותיקון מסך אייפון 8+ ו 7+ מתבצעים בדרך כלל בצורה מהירה ויעילה תוך פחות משעה מכיוון שמחליפים את מכלול המסך כולו שמורכב מ- LCD + טאץ + זכוכית.

  • תיקון החלפת מסך אייפון 8 / 8+ : מכיוון שמדובר על דגם חדש המחיר של המסך הוא יחסי יקר לדגמים הקודמים אך עם הזמן המחיר יורד.
  • תיקון החלפת מסך אייפון 7/8/7+/8+/X: במכשירי אייפון 8 ניתן להחליף את המסך השלם או את הזכוכית בלבד מבלי האפשרות להחליף רק את תצוגת ה-LCD בלבד..

*חשוב לדעת: בהרבה מקרים של נזקי רטיבות (אייפון נפל למים), ייתכן שיהיה צורך בהחלפת יחידת ה-LCD במסך מכיוון שאין אפשרות לתקן אותה.

משך זמן תיקון מסך שבור 40-80 דקות. לרוב תוך שעה זה מוכן.

החלפת מסך לדגמי אייפון הם יותר זולים מלהחליף מסך לטלפונים מבית סמסונג. הסיבה לכך זה שאייפון בנוי כך שמסך ולוח אם זה שני חלקים נפרדים. אך במכשירי סמונג הרבה רכיבים יושבים על המסך עצמו. זה גם הסיבה למה להחליף מסך שבור לאייפון לוקח פחות זמן מלהחליף מסך לסמארטפון סמסונג.

תווח מחירים למסכי  אייפון מאוד רחב. בשוק יש הרבה רמות איכות של מסכים. אנחנו במעבדת סלולר נקסטלאב עובדים מול ספקים שמספקים מסכים באיכות גבוע מאוד. אנחנו לא ממליצים להשמש במסכים זולים מכיוון שתרגישו הבדל בצבעים של התצוגה.

יש לכם שאלות? זקוקים לעוד פרטים? אנא התקשרו אלינו: 09-8866037

כדי לשמור קשראו לשאול שאלות אתם מוסמנים להצטרף לדך הפייסבוק שלנו נקסטלאב מעבדת סלולר בנתניה

נשמח לענות על כל שאלה