מכשיר האייפון 4 הוא אחד המכשירים הורסטיליים ביותר בכל הנוגע למגוון היישומים השימושיים אשר ניתן להתקין עליו הן מבחינת נפח שטח האחסון, יכולת העיבוד, יכולת הצגת המידע באופן ויזואלי ויכולות השמע המוצלחות אשר בו וכן מבחינת עיבוד הנתונים המהיר אשר הוא מציע. כל אלו בשילוב עם הגישה הנוחה אל האינטרנט אשר אינה מותנת בקיום רשת אלחוטית נגישה באיזור הופכים את האייפון ליותר מאשר סתם טלפון סלולרי עם מספר אפליקציות בסיסיות, האייפון 4 מהווה יותר מחשב נישא קטן במיוחד עם יכולת התחברות עצמאית לאינטרנט מכל מקום, בעל יכולות תקשורת סלולרית מאשר טלפון סלולרי מורחב.

יישומי אייפון שימושים לניהול בית ועסק

קיימים יישומים רבים העוזרים בניהול והתנהלות העסק והבית. היישומים חולשים על שטחים רבים אשר מקלים על ניהול משאבים, מאפשרים לבצע פעולות אשר במצבים אחרים אינן אפשריות לביצוע, ומקלים על חיי איש העסקים בתנועה.

דוגמאות שונות לאפליקציות מסוג זה הן:

כל עסק יש לו את צורת הניהול שלו ואת המאפיינים הייחודים לו, וכן את הצרכים הייחודים של העסק. ניהול בית אינו שונה בהרבה מניהול עסק – גם שם יש לנהל פרויקטים, לחלק משאבי זמן, לעקוב אחר חשבונות ומצב התשלום עבורם, ולזכור בכל רגע נתון את כל עשרות אם לא מאות שמות המשתמש והסיסמאות המשרתות אותנו לכניסה לאתרים שונים ברחבי הרשת.

יישומי האייפון 4 הן כל כך שימושיות כיוון שהן הולכות איתנו לכל מקום. ביקור בסופר מרקט משאיר אותנו ללא נגישות למחשב ולאינטרנט, גם לפטופ לא ממש נוח לפתוח באמצע הסופר, אבל כאשר אנו מצויידים באייפון ניתן לסרוק את הברקודים ולעתים לקבל מידע תזונתי על המוצרים השונים, לבדוק מה עוד היה בתכנון להספיק היום, לבדוק אם יש משהו שחסר בבית ורשמנו כדי לא לשכוח, לשלוח תזכורת לגבי התור אחרי הצהריים, ולבדוק אתרי מתכונים כדי לתכנן את ארוחת הצהריים ולקבל את רשימת המצרכים המסודרת אותה נצטרך לרכוש בסופר כדי להכין את המתכון הנבחר. ואת כל זה נוכל לעשות במקום, בסופר, ללא תכנון מראש.

כאשר מדובר בניהול עסק היתרונות הם ברורים לא פחות. רכישת אפליקציות ייעודיות לעסקים המיועדות למחשבים עולות לעתים קרובות סכום רב. בשל מדיניות אפל, פעמים רבות אפליקציות אייפון הן זולות יותר ומעניקות אותו סוג שידרוג ליכולות הניהול, המעקב והביצוע העסקיים, ובנוסף, הן זמינות בכל מקום.