שד' גיבורי ישראל 20, נתניה

לקבלת שירות צלצלו:09-8866037

החלפת מסך אייפון שבורהתקלה השכיחה במסך המגע של האייפון, היא שבר במסך האייפון.

דבר שלא תמיד יגרום להפסקת פעולתו התקינה של מסך המגע במכשיר ולעיתים יגרום להופעת כתמים בתצוגה, או מסך לבן ללא תמונה.

החלפת מסך באייפון יכולה להתבצע, בצורות שונות, במחירים שונים, כל תיקון מתומחר בהתאם לדגם של האייפון מפני שחלקי החילוף אינם תואמים בין דגמים שונים. תיקון מסך אייפון 4 ותיקון מסך אייפון 5 ו 6 מתבצעים בדרך כלל בצורה מהירה ויעילה תוך פחות משעה מכיוון שמחליפים את מכלול המסך כולו שמורכב מ- LCD + טאץ + זכוכית.

  • החלפת מסך אייפון 6 / 6+ : מכיוון שמדובר על דגם חדש המחיר של המסך הוא יחסי יקר לדגמים הקודמים אך עם הזמן המחיר יורד.
  • החלפת מסך אייפון 5/5S/5C: במכשירי אייפון 5 ניתן להחליף את המסך השלם או את הזכוכית בלבד מבלי האפשרות להחליף רק את תצוגת ה-LCD בלבד.
  • החלפת מסך מגע אייפון 4S: במכשירי אייפון 4S ניתן להחליף את המסך השלם, מבלי האפשרות להחליף את תצוגת ה-LCD בלבד, את הזכוכית לבד, או את מסך המגע לבד.
  • החלפת מסך מגע אייפון 4: במכשירי אייפון 4 ניתן להחליף את המסך השלם, מבלי האפשרות להחליף את תצוגת ה-LCD בלבד, את הזכוכית לבד, או את מסך המגע לבד.
  • החלפת מסך מגע (3G או 3GS): במכשירי אייפון 3G ו3GS ניתן להחליף את מסך המגע מבלי להחליף את תצוגת הLCD, דבר שמוזיל משמועתית את עלות תיקון המסך.
  • החלפת מסך LCD באייפון 3GS: במכשירים אלה ניתן בדומה להחלפת מסך מגע, להחליף בנפרד את הLCD, ללא תלות בתקינות מסך המגע של המכשיר.
  • החלפת מסך מגע באייפון 2G: במכשיר אייפון דור שני (האייפון הראשון) המסך בנוי מיחידה אחת של LCD ודיגיטייזר ואין אפשרות להפריד ביניהם.

*חשוב לדעת: בהרבה מקרים של נזקי רטיבות (אייפון נפל למים), ייתכן שיהיה צורך בהחלפת יחידת ה-LCD במסך מכיוון שאין אפשרות לתקן אותה.

סוג תיקון iPhone 3/3GS iPhone 4/4S iPhone 5 iPhone 5S/5C iPhone 6 / 6 Plus
החלפת תצוגת מסך שלם 220 ש"ח 180 ש"ח 280 ש"ח 280 ש"ח 450/650 ש"ח
החלפת מסך מגע (זכוכית) 150 ש"ח לא ניתן להפרדה מסך לא להפרדה מסך לא להפרדה מסך לא להפרדה
החלפת מסך תצוגה LCD 180 ש"ח לא ניתן להפרדה מסך לא להפרדה מסך לא להפרדה מסך לא  להפרדה

משך זמן תיקון 40 – 80 דקות.

יש לכם שאלות? זקוקים לעוד פרטים? אנא התקשרו אלינו: 09-8866037