החלפת סוללה למקבוק פרו, החלפת סוללה למקבוק אייר

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter

החלפת סוללה למקבוק פרו, מקבוק אייר

מחשבים ניידים של חברת אפל זה לא עוד סתם מחשב נייד אלא “סוס עבודה” אמיתי וזה בא לידי ביטוי בכך שכמעט ולא תמצעו בו תקלות. אך מה לעשות, גם מקבוק מופעל מסוללה נטענת ולסוללות נטענות כידוע יש זמן חיים (מחזורי טעינה) מוגבל ותמיד מגיע שלב בו יש צורך להחליף את הסוללה כדי להגדיל את זמן השימוש במחשב. וגם לשפר את ביצועיו. החלפת סוללה למקבוק זו דרישה הכי נפוצה של בעלי המחשב כשהם פונים אלינו.

להבדיל ממחשבים ניידים רגילים, הסוללה במכשירי מק היא פנימית וכדי להחליפה חייבים לפרק את המחשב.  פעולה זאת מצריכה מיומנות טכנית גבוה וכמו כן כלים מיוחדים.

החלפת סוללה למקבוק פרו

אנחנו במעבדת תיקונים נקסטלאב מחליפים סוללות לדגמי מקבוק הבאים:

  • סוללה למקבוק 12 : MNYN2HB/A, MNYG2HB/A, MNYH2HB/A, MNYJ2HB/A, MNYL2HB/A, MNYM2HB/A.
  • סוללה למקבוק אייר 11 : MD712HB/B, MD711HB/B, MJVM2HB/A.
  • סוללה מקבוק למקבוק אייר 13: MQD32HB/A, MD761HB/B, MMGF2HB/A.
  • סוללות למקבוק פרו 13 : MPXQ2HB/A, MQD32HB/A , MPXU2HB/A, MPXT2HB/A, MPXV2HB/A
  • סוללות למקבוק פרו 15 : MPTR2HB/A, MPTT2HB/A, MPTV2HB/A, MPTU2HB/A

כל שנה אפל מייצרת דגמים חדשים של מקבוקים. במידה ולא מצאתם ברשימה את הדגם של המקבוק שלכם – נא להתקשר למעבדתנו 09-88-66-037 . רוב הסיכוים שאצלנו יש במלאי סוללה שאתם מחפשים.

החלפת סוללה למקבוק לוקחת יממה. אך לפני שאתם מגעים תתקשרו כדי שנזמין את הסוללה מהספק בזמן. בדרך כלל אנחנו בודקים מחיר מעודכן של ה סוללה אצל כמה ספקים. אך מחיר זה לא שיקול היחידי. חשוב גם כמה חודשי אחריות נותנים לסוללה. שיקול נוסף זה כמובן זמינות במלאי. ברוב המקרים מקבוק פרו זה כלי עבודה אצל הלקוחות שלנו ומאוד חשוב לנו לתת את הפתרון בתווך זמן קצר ביותר.

מעבדת נקסטלאב מבצעת גם תיקוני אייפון של דגמי 6 עד 11.

נשמח לענות על כל שאלה