שד' גיבורי ישראל 20, נתניה

לקבלת שירות צלצלו:09-8866037

שיפור מהירות של מחשב שלך

נאיץ את המחשב שלך תוך 24 שעות

על מה מדובר?

דיסקים קשיחים הנמצאים ברוב המחשבים בני שנה ומעלה מעטים בצורה משמעותית את ביצועיי המחשב. אך הטכנולוגיה לא לא עומדת במקום. נכון להיום יש דיסקים מבוססי טכנולוגיית SSD המשפרים בצורה משמעותית את מהירות המחשב.
אנחנו במעבדת תיקונים מצעים שרות חדש: החלפת דיסק הישן לדיסק SSD המהיר החדש כולל שמירת של כל התוכן מדיסק הישן שלך.

 

מה אנו עושים
 • גיבוי מלא של כל הקבצים
 • גיבוי מערכת הפעלה וסביבת העבודה שלך
 • החלפת דיסק הישן שלך לדיסק המהיר המבוסס על טכנולוגית SSD
 • מחזירים את כל הגיבוים שעשינו בשלבים הראשונים
 • בודקים האם הסביבת העבודה שלך נשארה כמו שהייתה
 • מתקשרים אלייך תוך 24 שעות ומזמינים לאסוף את מחשב המשופר
היתרנות

 

 • מהירות – הטיפול לוקח יממה בלבד
 • שמירת קבצים – אנחנו שומרים על כל הקבצים ותוכנות שלך
 • מחיר – במקום לקנות מחשב נייד חדש תחליפו רק דיסק הישן לדיסק SSD

 

מגן מסך סמסונג גלקסי 8, 9, נוט

מגן מסך לסמסונג גלקסי 8, 9, 10 עם הגנה משופרת. […]

החלפת סוללה למקבוק פרו, החלפת סוללה למקבוק אייר

החלפת סוללה למקבוק פרו, מקבוק אייר מחשבים ניידים של חברת […]

החלפת מסך Xiaomi Redmi Note

החלפת מסך Xiaomi Redmi Note קודם כל נבהיר כשאומרים תיקון […]

תיקון מכשירי שיאומי

תיקון כל התקלות של מכשירי שיאומי. כולל החלפת מסך שבור של XIAOMI ותיקון שקע טעינה. כל התיקונים מתבצעים אצלנו במעבדת נקסטלאב נתניה.

הטלפון או הטאבלט שלכם מבית שיאומי הפסיק לפעול ואתם זקוקים לפתרון מהיר? מכשיר שיאומי שלכם מכיל מידע חשוב ונחוץ לכם מאד. לכן אתם זקוקים למעבדה אחראית שתתקן לכן את המכשיר במהירות ותשחזר את המידע שלכם במלואו. אנחנו ב- nextlab מתקנים מכשירי XIAOMI במקצועיות רבה ושומרים על המידע האישי

רשימת דגמים של טלפונים מבית XIAOMI שניתן לתקן במעבדת NEXTLAB

 • Xiaomi mi3
 • Xiaomi mi4
 • Xiaomi mi5
 • Xiaomi Redmi Note 3
 • Xiaomi Redmi Note 4
 • Xiaomi Redmi Note 5

 

תיקונים למספר תקלות נפוצות

מכשיר שיאומי שלכם הוא חשוב ושימושי, בין אם הוא טלפון או טאבלט, ואתם רוצים לתת לו את התיקון הטוב ביותר עם חלקי החילוף האיכותיים ביותר. בדקו אם המעבדה בה אתם מפקידים את המכשיר שלכם לתיקון, הינה מקצועית ואמינה ואם אתם מקבלים אחריות על התיקון. את ההבדל

בין תיקון סביר לתיקון מושלם של התקלה מרגישים בשימוש.

 • החלפת מסך –  מתישהו זה קורה לכולם, המכשיר נשמט מהיד בהיסח דעת, נופל ונסדק או אפילו נשבר. מדובר בתיקון פשוט אך אפקטיבי, לכן כדאי להקפיד על האיכות והמהירות של התיקון. אצלנו ב- nextlab תוכלו ליהנות מחלפים מקוריים ותיקון בזמן קצר.
 • תיקון כפתור הפעלה – נדרש כאשר כפתור ההפעלה נשחק, ואינו פועל. לאחר זמן מסויים. הכפתור הזה פשוט נשחק ויוצא מכלל שימוש ואפילו מלכלוך המצטבר עליו. התיקון אינו לוקח זמן רב, וב – nextlab תוכלו לקבלו בחזרה בהקדם.
 • תיקון שקע טעינה – לפעמים מרב השימוש שקע טעינה של XIAOMI יורדת מהלוח אם של המכשיר. מסיבה זאת שיאומח מאבד את היכולת הטעינה. מהות התיקון שקע טעינה היא הלחמת כל הרגליות של השקע בחזרה ללוח אם של השיאומי.

כמובן שברוב המקרים תיקון מכשיר XIAOMI עדיף על קניית מכשיר חדש, עם כל הסיבוכים הכרוכים בכך. כאשר אתם משאירים את הטלפון או הטאבלט לתיקון במעבדה מוסמכת ואחראית אתם יכולים ללכת בראש שקט ולדעת שנוהגים במכשיר שלכם במקצועיות ולשביעות רצונכם.

תיקון מכשירי שיאומי

תיקון מכשירי שיאומי בנתניה

איתכם ובשבילכם

אנחנו בטוחים שתמשיכו להיות מרוצים גם זמן רב לאחר התיקון, ולכן אתם נהנים מאחריות מלאה. הטכנאים המקצועיים שלנו יתנו למכשיר שלכם את מלוא תשומת הלב הנדרשת בכדי שיחזור אליכם שלם ותקין, עם חלפים באיכות גבוהה. מי שמתבייש מתייבש, התקשרו אלינו למספר 09-88-66-037

ונחלוק אתכם את הידע שלנו ותזכרו שהמכשיר שלכם בידיים טובות.

תיקון טעינה סמסונג גלקסי 9

בסמסונג יודעים ליצר טלפונים סלולאריים נהדרים, עם זה מסכימים הרבה מאד אנשים בכל העולם. אבל גם סדרת הגלקסי אינה חפה מבעיות ושקע הטעינה הינו מקור לאחת הנפוצות שבהן ובמיוחד בסמסונג 9. לא נטען לכם הגלקסי, מטעין לאט או חווה ניתוקים בטעינה, אז קרוב לוודאי שיש בעיה עם שקע טעינה (המכונה גם קונקטור”), כבל טעינה או סוללה. שקע הטעינה השקע מסוג micro usb המשמש גם ככבל DATA להעברת מידע בין מכשירים כמו מחשב. שקע טעינה עדין זה שונה במקצת בין הדגמים של גלקסי ודורש מיומנות גבוהה וכן ציוד מעבדה ייעודי בכדי להחליפו, מצב שתעדיפו להימנע ממנו, אם אפשר. תיקון טעינה סמסונג 9 לא לוקח הרבה זמן. ברוב זה לוקח פחות משעה. מחבר טעינה של גלקסי 9

אז לפני שמפרקים את גלקסי

בכדי לבודד את הבעיה ולזהות את מקור בעיות הטעינה, יש לבצע אלימינציה לפי הסדר בין ארבעת החשודים העיקריים:

 • סוללה – כאשר הטעינה איטית ובמיוחד במכשיר ישן, סביר להניח שהסוללה עייפה או פגומה, יש לבצע החלפת סוללה לסוללה מקורית חדשה.
 • כבל טעינה – אם גלקסי 9 לא נטען, החליפו כבל, חברו למחשב ותבדקו האם יש שינוי בהתנהגות המכשיר ואם כן אז שיחקתם אותה, במדובר בהוצאה קטנה וללא עיכובים.
 • מטען – אם המכשיר נטען מהמחשב אך לא מהחשמל הביתי, קרוב למדי שהמטען מקולקל.
 • שקע טעינה – לאחר שכל הבדיקות לא השיגו דבר, אתם מתמקדים בנעלם הגדול – השקע. הציצו פנימה, אולי השקע מלוכלך, במקרה וכן אז הוציאו את הסוללה ונקו בעדינות רבה את הפינים בעזרת מברשת שיניים עדינה. עדיף כמובן לתת למעבדה לבצע את הניקוי, יש להם כלים מתאימים יותר לכך. אם יש פינים שבורים ועקומים, או הניקוי לא הוכיח את עצמו, פנו למעבדה מקצועית המסוגלת לבצע תיקון טעינה סמסונג גלקסי 9.


תיקון שקע טעינה לגלקסי 8

מה עושים כשמקור בעיות הטעינה בשקע?

במצב שבו הגלקסי 8 שלכם לא נטען, נטען לסירוגין או נטען לאט, עומדות בפניכם שתי אפשרויות תיקון.

שיפוץ הקונקטור הקיים – באמצעות הלחמה, ניקוי קורוזיה ויישור שיניים.

החלפת קונקטור כשאין ברירה – להלן אפשרויות:

  • מבצעים תיקון שקע טעינה סמסונג 8 במעבדה – שקע הטעינה העדין מכיל עשרות פינים ולמעבדה כמו NEXTLAB יש את היכולת לנקות אותו מבלי לעקם פינים. למעבדה יש יכולת לבצע יישור פינים עקומים באמצעות כלים עדינים ואם יש צורך המעבדה תבצע פעולת החלפה של השקע הפגום באחד חדש.
  • עשה זאת בעצמך – סמסונג 8 שלכם לא נטען וראיתם סרטון ביוטיוב על החלפת שקע טעינה ואתם רוצים לנסות בעצמכם. אתם מוכשרים, סקרנים ובעלי ידי זהב, הפיתוי בלצאת להרפתקת תיקון עצמי הינו רב. אם אין לכם את הידע, ניסיון ומעבדה מצוידת, קרוב לוודאי שתאלצו להיפרד מהגלקסי שלכם בקרוב. תיקון שקע טעינה לגלקסי 3 כולל בין היתר הלחמות עדינות, הדבקה בחום כשחלק מהעבודה נעשית תחת מיקרוסקופ. להלן סרטון על תהליך תיקון שקע טעינה לגלקסי 3 המבוצע בסביבת מעבדה מקצועית ומאובזרת כהלכה:

 • טעינה חיצונית – סמסונג גלקסי 9 לא נטען? דרך קלה, פשוטה ולא מסוכנת הינה טעינה חיצונית של הסוללה, פשוט מוציאים את הסוללה ומטעינים במטען סוללות חיצוני. עלות המטען שווה לכל נפש וכמובן נדרשת רכישת סוללה נוספת הנמצאת מוכנה להחלפה מידית. עלות מטען כ-75 ₪ ונמוכה משמעותית מעלות החלפת שקע טעינה.


תקלות שלא ניתן לתקן

 • קיימת אפשרות שמקור בעיית הטעינה במכשיר אינו בקונקטור אלה בלוח האם, מצב הדורש החלפת לוח או שימוש במקור חשמל חיצוני.
 • כאשר פדי הלחמה על לוח האם תלושים.
 • כאשר בוצעה הלחמה לא מקצועית על ידי חובבים.


אנחנו במעבדת NEXTLAB מיומנים בתיקוני שקע טעינה לסמסונג גלקסי 8, סמסונג 9 עומדים לרשותכם ונשמח לייעץ לכם בנושא.

תיקון מחשבים ניידים

תיקון מחשב נייד

 

המחשב הנייד שלכם התקלקל ואתם תוהים אם כדאי לקנות חדש? המחשב הנייד חשוב לכם לצרכים אישיים או עסקיים ועלה לא מעט וזה די מצער, אך מוקדם מכדי להספיד אותו. יש לנו את כל הידע והניסיון בכדי להחזיר את המחשב הנייד שלכם לתפקוד מלא, בדיוק כמו פעם. תיקון מחשבים ניידים זה העבודה שלנו מזה 12 שנים.  מחשב נייד הינו פריט טכנולוגי עדין, מורכב ויקר למדי.  גם כיום וקיימות הרבה סיבות לכך שמשהו בו ישתבש. אם זה בשל נפילה או אולי בגלל שיבוש בדיסק הקשיח או חלקים אחרים. תיקון מחשב נייד שלכם יכול לחסוך כסף רב לעומת רכישה של מחשב החדש.

כשאתם באים אלינו לתקן את מחשב הנייד נא להביא גם את מטען של המחשב.

 

מחשבים ניידים מתקנים אצל מקצוענים

כשאתם בוחרים לתקן את המחשב הנייד שלכם ב- NextLab, אתם בוחרים במקצועיות, אחריות ומהירות. תיקון מחשב נייד במעבדה שלנו הוא בעל יתרונות רבים:

 • אנחנו מתקנים ואתם חוסכים – המחשבים הניידים ספגו הוזלות מחירים משמעותיות בשנים האחרונות. אך עדיין מדובר בציוד יקר למדי. בדרך כלל זול יותר לתקן מחשב נייד מאשר לקנות חדש. הדבר נכון ככל שהמחשב המקולקל יקר ועוצמתי יותר. אצלנו ניתן לתקן הכול: תיקון למחשב נייד, תיקון מסך, החלפת מקלדת, לוח אם. בנוסף אנו מטפלים בהחלפת  כונן DVD, כונן קשיח. תיקון מחשב  נייד עולה בדרך כלל פחות מחצי ממחיר מחשב חדש. התיקון כולל אחריות מלאה על העבודה והחלקים שהינם מקוריים או ברמה דומה.
 • שומרים על המידע  שלכם – אנחנו ב-  NextLab עושים הכול בכדי לשמור על המידע שלכם. במחשב הנייד אגור מידע יקר ערך שניתן בדרך כלל לחלץ ולהעביר למחשב אחר ולהחזיר למקומו לאחר התיקון. גם כאשר החלק המקולקל הינו הדיסק הקשיח שבו אגור המידע, עם קצת מזל וניסיון ניתן לבצע שיחזור נתונים חלקי או מלא. כשאתם מפקידים את המחשב הנייד שלכם לתיקון, דבר ראשון אנחנו מגבים את המידע שלכם ושומרים עליו. בסוף עבודות התיקון המידע מוחזר למקומו בדיוק איפה שהוא היה מקודם.
 • מתן מענה מהיר – הנוחות שלכם היא הכוח שלנו, שירות ללא תחרות. תיקון מחשבים ניידים זאת המומחיות שלנו, אבחון במעבדה מקצועית ותיקה עם צוות מיומן, ציוד בדיקה וחלפים מקוריים. יש הרבה מעבדות שמבצעות תיקון מחשבים ניידים, אנחנו עושים את זה גם מהר ועם אחריות. אנחנו מתקנים ואתם חוזרים לשגרה, עם המחשב שלכם והמידע מאורגן כמו שאתם רגילים. המפתח לשירות המהיר והיעיל שלנו טמון בגישה למגוון חלפים ומיומנות גבוהה. אנחנו חיים ונושמים מחשבים וגאדג’טים כבר למעלה מ-10 שנים וברשותנו כמות עצומה של חלפים למגוון דגמים של מחשבים ניידים.
 • פתרונות מקיפים לצרכים שלכם – אנחנו עושים הרבה יותר מאשר לבצע תיקון מחשבים ניידים,  Next Lab  הינה מעבדת אלקטרוניקה המספקת שירותים במגוון רחב של תחומים. אנחנו מתקנים סמרטפונים מכל הסוגים, לרבות גלקסי ואייפון. אנחנו מתקנים מכשירי ניווט ומסופונים יחודיים לעסקים. הטאבלט שלכם נפל ונסדק? אנחנו מחליפים מסכים לטאבלטים ואייפד וכן פותרים בעיות נוספות כמו החלפת סוללה ותיקון כפתורים שלא מגיבים.  MP3 ואייפוד, מכירת אביזרים נלווים לגאג’טים והחלפת סוללות. זה נוח כשיש לכם מקום שאפשר לסמוך עליו שיספק לכם פתרון מקיף לצרכי המחשוב, התקשורת והניווט במקום אחד לבית ולעסק.

 

אנחנו מתקנים הכל

המסך נשבר? החלפת מסך למחשב נייד

המחשב הנייד הינו רגיש למדי, ומספיקה נפילה אחד וזהו, הלך המסך. תיקון מסך למחשב נייד הוא אפשרי במצבים מסוימים, אך בדרך כלל עדיף לבצע החלפת מסך מלאה שכן המסך הינו חלק מורכב העשוי ממקשה אחת.  אנחנו ב- NextLab מחליפים מסכים למחשבים ניידים ומקפידים על חלפים איכותיים בלבד. כידוע על איכות משלמים, אנחנו מספקים מסכים איכותיים, כי אנחנו מאמינים שמסכים אלה נותנים לכם תמורה מלאה לכספכם. החלפת מסך הינה עבודה מורכבת ביותר ודורשת מיומנות וניסיון מרובים. ניסיון חובבני להרכיב מסך עלול קרוב לוודאי לפגוע במחשב הנייד ללא אפשרות לתיקון.

המחשב הנייד שלכם לא נטען?

יכול להיות שהגיע הזמן להחליף את שקע הטעינה. החלפת שקע טעינה הינה פעולה הדורשת מיומנות רבה. שקע זה הינו חלק קטן ולא יקר כלל וכלל, אך עליה וקוץ בה, הרכיב שוכן במעמקי המחשב ויש לפרק את המחשב הנייד לגורמים. התקנת שקע טעינה כוללת הלחמה עדינה וטעות קטנה עלולה לגרום לשריפת המחשב. לכל מחשב יש שקע טעינה משלו ויש צורך להתקין את השקע הנכון. החלפת שקע טעינה דורשת מיומנות גבוהה ביותר, כל טעות בהרכבה על ידי פעולה חובבנית עלולה לגרום לנזק נוסף ברכיבים אחרים.

המחשב הנייד לא נדלק?

יש הרבה סיבות היכולות לגרום לתופעה ואת רובן ניתן לתקן. להלן מספר דוגמאות נפוצות:

 • סוללה לא תקינה – סוללה שרופה או סתם גמורה עלולה לגרום לשיבוש בהספקת מתח למערכת והשבתתה במיוחד במקרה של קצר.
 • בעיות טעינה – מספיק ששקע טעינה נשחק או נשבר והמחשב מאבד את מקור הכוח שלו עד אשר הסוללה מתרוקנת. מטען מקולקל הינה סיבה נוספת ויחסית קלה לזיהוי וטיפול מהבחינה הטכנית וגם הכלכלית.
 • לוח אם לא תקין – הקושי לזהות את הבעיה הינו רב ורק ניסיון וציוד בדיקה מתקדם יכולים לבודד את הבעיה. מעבדה מקצועית כמו NextLab בעלת מיומנות מיומנת מספיק בכדי לבצע תיקונים על הלוח ולחסוך לכם הוצאות החלפת הלוח היקר יחסית.
 • מעגל טעינה – כשמו כן הוא, המעגל אחראי לספק את המתח המתאים בכדי להטעין את המחשב. לעיתים בשל נחשול מתח ברשת החשמל ובעיקר בחורף, מעגל זה עלול להישרף והמחשב מאבד את יכולתו לקבל אספקת כוח חשמלי.
 • מעגל הדלקה – המעגל האחראי לביצוע ההדלקה עלול להתקלקל הן בשל סיבות מכניות של כפתור הדלקה שחוק והן בשל קלקול אלקטרוני.

מחשב נייד מרעיש?תיקון טעינה במחשב נייד

זה מעצבן, עלול לקלקל את המחשב ופתיר:

 • מאוורר – זה קורה בדרך כלל בשל הצטברות אבק או התעייפות של המאוורר. לפני שאתם פונים למעבדה, תנסו לנקות עם שואב אבק. אם זה לא עזר, פנו אלינו ונסדר את זה. אוורור תקין של המחשב הנייד שלכם הינו חיוני לתפקודו.
 • דיסק קשיח – רכיב מכני עדין זה נשחק עם הזמן. יש לפנות אלינו בדחיפות לצורך שמירה על המידע שלכם.

המחשב נכבה שוב ושוב?

קרוב לוודאי שהמחשב התחמם ואת זה אפשר לראות באמצעות בדיקת טמפרטורה עם תוכנה ייעודית או על ה-BIOS למי שמכיר. החלפת מאוורר תפתור את הבעיה. אם זה לא הסיפור, אז קרוב לוודאי שהסוללות גמורות. צרו אתנו קשר עוד היום בטלפון 09-8866037 ונדאג לתת טיפול מהיר ומסור למחשב הנייד שלכם.
תיקון מחשבים ניידים אינו משחק ילדים, גם עבור טכנאי מחשב מיומנים. הרכיבים הזעירים והדחיסות שלהם במארז הופכים כל דבר לאתגר. כמו כן לצורך תיקון נדרש ציוד בדיקה ותיקון מיוחדים כמו אוסילטור, זכוכית מגדלת, מברגים, פינצטות וכו’. טיפול לא מיומן במחשב נייד עלול בהחלט לגרור תקלות נוספות עד לכדי השבתתו המוחלטת. תביאו את המחשב הנייד שלכם למעבדה  בשד’ גיבורי ישראל ונדאג שיחזור אליכם בריא ושלם. חשוב לנו שהמחשב הנייד שלך יחזור אליכם במהירות, לפעמים תוך מספר שעות.

אתם מוזמנים לבדוק מה אנשים כותבים אלינו. אלה תגובות אמיתיות.

 

תיקון מסך למחשב נייד

החלפת מסך למחשב נייד הוא התיקון הכי נפוץ. ברוב כשאומרים […]

החלפת מסך לגלקסי 4 (סמסונג גלקסי אס 4)

זה רגע לא נעים כשמתברר שיש שבר או סדק במסך של הסמרטפון שלנו. המכשיר הקטן והאלגנטי הזה בא אתנו לכל מקום ומכיל את כל הקשרים שלנו עם אנשים, התמונות והמוזיקה שמלווים אותנו בנאמנות. כשמסך של סמרטפון נפגע, כדאי בדרך כלל לעשות מאמץ בכדי לשקם אותו, במיוחד נכון הדבר לגבי החלפת מסך לגלקסי 4 האיכותי והאמין. זה לא פשוט לבחור מעבדה שתבצע את התיקון, את העבודה כדאי לתת למעבדה איכותית שניתן לסמוך עליה שתבצע עבודה לשביעות רצונו המלאה של הלקוח. מעבדה שתבצע זאת בזמן סביר, עם חלפים טובים וכמובן במחיר השווה לכל נפש. אנחנו בNextLab-, יודעים לתת פתרון אפקטיבי לבעיות הטכניות לסמרטפונים, הכוללות בין היתר תיקון והחלפת זכוכית לגלקסי 4.

המסך נשבר או נסדק, מה זה אומר?

החלפת מסך לגלקסי 4

החלפת מסך לגלקסי 4 בהחלט אפשרית ומשתלמת מבחינה כלכלית – עד 50% חיסכון מהעלות. המסך מורכב ממספר שכבות פונקציונליות ובכל שבר או סדק יש לבדוק קודם אילו שכבות נפגעו. להלן שכבות המסך מהחוץ לפנים:

 1. זכוכית הגנה – זה השכבה החיצונית, שכבת הגנה “טיפשה” מזכוכית, יחסית זולה לרכישה ועלות התיקון שלה היא מינימלית.
 2. טאצ’ – שכבת מגע זו כבר אופרציה אחרת. רכיב אלקטרוני רגיש זה מתחבר בפלאג ללוח האם של הסמרטפון וכל פגיעה, גם הקטנה ביותר, מוציאה אותו משימוש. כידוע אין שום תועלת בסמרטפון ללא טאצ’. הרכיב יקר יותר מרכיב ההגנה וכמובן דורש מיומנות טכנית רבה בהתקנה.
 3. מסך תצוגה – זה בעצם מסך תצוגת ה-LCD . החלק הזה הינו היקר ביותר מבין רכיבי המסך והרגיש מבניהם. בדומה ל-LCD  רכיב זה מתחבר ללוח האם של הסמרטפון, יש לבחור את החלף הנכון וכמובן נדרש ניסיון רב בהתקנה.

ראיתם סרטון מגניב להחלפת מסך לגלקסי 4 ב YouYube ואתם רוצים לנסות.

אתם סקרנים ויש לכם ידי זהב, מעולה! אך לצערנו אתם בדרך להשמדת הסמרטפון שלכם. יש צורך בידע רב ובניסיון עשיר לתיקון זכוכית לגלקסי 4 ואת אילו יש לנו בשפע. החלפת זכוכית לגלקסי 4 הינה עבודת שען עדינה וגם אם רכשתם ערכת כלי תיקון ב EBAY, סביר להניח שקיבלתם ציוד מינימאלי מפלסטיק, באיכות ירודה שלא יעשה חסד עם הגלקסי 4 שלכם.

 • מיומנות וניסיון – שברתם, נפל בורג קטנטן ונעלם או שהמסך לא נדבק כהלכה? תשלמו!
 • רכישת חלפים מתאימים – קניתם חלקים לא מתאימים? תשלמו!
 • רקע טכני – זה לא עובד למרות שעשיתם בדיוק מה שנאמר לכם? תשלמו!

תיקון זכוכית לגלקסי 4 בזול זה מפתה, אפשר למצוא בקלות זכוכית זולה באינטרנט, אבל הידיים, הזמינות, הניסיון והאחריות שווים כל שקל. יש תמיד למי לפנות: מהירות הביצוע, האמינות והמקצועיות מבטיחים לכם חזרה מהירה לשגרת החיים הרגילה, עם גלקסי 4 שלכם.

מקבלים תמורה מלאה עבור עלות תיקון השווה לכל נפש

אחרי שהחלפתם מסך לגלקסי 4 שלכם וקיבלתם אותו בחזרה לידיכם, מובטח לכם שתשכחו את כל הטרוניות. התגובה המושלמת של המכשיר למגע היד שלכם, תהיה בדיוק כמו זו שאליה אתם רגילים. הזכוכית הנקייה והחלקה ללא אף שריטה תהיה נעימה למגע, כאילו רק כרגע קניתם מכשיר סמרטפון חדש. מסך התצוגה יישאר כשהיה, גם בטאצ’ לא ניגע, הכל מקורי, למעט מסך הזכוכית השבור. החלפת הזכוכית לגלקסי 4 מבטיחה לכם עלות מינימאלית עבור התיקון. אך גם אם מתברר שיש צורך להחליף חלקים נוספים כמו מסך או טאצ’ כמובן שנבצע זאת עם חלפים איכותיים ומקוריים.

צרו אתנו קשר למספר  09-8866037 עוד היום ונוכל להחליף לכם את המסך בגלקסי 4 וזאת בעלות השווה לכל נפש והכי חשוב באחריות שתחזיר לכם את השקט ותשמור לכם על הכיס.

תיקון LG G3 G4 G5

תיקון LG G3, LG G4, LG G5 בנתניה

 

רשימת תיקונים למכשירי אל ג’י הכי נפוצים שאנו מבצעים במעבדה נקסטלאב בנתניה:

 • תיקון מסך LG G4
 • החלפת סוללה LG G4
 • תיקון מסך LG G5
 • החלפת מסך LG G5
 • תיקון מסך LG G3
 • תיקון והחלפה שקע טעינה LG G3
 • החלפת מסך LG G3
 • החלפת סוללה LG G5
 • החלפת סוללה LG G3

תיקון מסך LG G2

מעבדה סללולרית נקסטלאב נותנת שרותי תיקון לדגמי סמארטפון LG אל ג’י  הבאים:

 • LG G3 D855
 • LG G4 H815
 • LG G5 H820 H830 H840 H850 H860

כמו כן אנחנו מצעים שרות תיקונים של נקסוס 4, נקסוס 5

טבלת מחירי תיקון  LG G3, LG G4, LG G5- מעודכן עד מרץ 2017

תאור התקלה סוג תיקון משך תיקון משוער LG G2 D802
LG G3 D855
LG G4 H815 LG G5 H840
 כפתור כיבוי והדלקה אינו נלחץ / אינו מגיב ללחיצה  החלפת מנגנון כפתור כיבוי 20 – 40 דקות  180 ש”ח  180 ש”ח 220 ש”ח
 LG שלי אינו משמיע צלילים – אין צילצול / לא שומעים במצב ספיקר  החלפת רמקול / צלצלן / ספיקר 15 – 30 דקות  180 ש”ח  190 ש”ח 220 ש”ח
 פריקה מהירה של הסוללה / המכשיר מבצע ריסטים וכבה מדי פעם  החלפת סוללה 15 – 30 דקות  180 ש”ח  135 ש”ח 145ש”ח 145ש”ח
LG שלי אינו נטען / אינו נדלק / אינו מסתנכרן עם המחשב  החלפת מחבר טעינה 20 – 40 דקות  150 – 240  170 – 270 170 – 270
 המצלמה לא פעילה/ לא מפוקסת / נתקעת  החלפת מצלמה קידמית 20 – 40 דקות  240 ש”ח 270 ש”ח 270 ש”ח
 סדק במסך תצוגה/ הטאץ אינו מגיב / מסך לבן/ מסך שחור/ אין תצוגה  החלפת מסך 30 – 50 דקות  370 ש”ח  390 ש”ח 380 ש”ח 450 ש”ח
 LG נפל למים, נרטב, חשוב מאוד לעשות ניקוי כללי וטיפול אשר מעלים את הקורוזיה.  טיפול בקורוזיה 60 – 180 דקות  150 ש”ח  150 ש”ח 150 ש”ח
 לא שומעים טוב או לא שומע בכלל דרך הפומית של האוזן  החלפת אפרכסת 15 – 30 דקות  180 ש”ח 180 ש”ח 180 ש”ח

אם יש לכם שאלות נןספות – נשמח לענות. טלפון שלנו 09-88-66-037