תיקון אייפון – מעבדת סלולר Nextlab

מעבדת Nextlab מציע שרותי תיקון אייפון בנתניה. אם מדובר על מסך שבור, אייפון לא נטען, בעיות שמע, תיקון רמקול, סוללה לא מחזיקה הרבה זמן, ושאר סוגי התיקונים – אנחנו נותנים שירות תיקונים של כל התקלות.

אם אתם מחפשים טכנאי אייפון עם ניסיון מעל 9 שנים המסוגל בזמן קצר לתקן את כל תקלות באייפון שלכם – הגעתם למעבדת תיקוני טלפונים הנכונה. אנחנו מתקנים את כל המכשירי אייפון מאז שיצא דגם הראשון.

תיקון אייפון בנתניה

תיקון אייפון במעבדת סלולר נקסטלאב

שירותי תיקון אייפון לפי סוגים

ישנם הרבה בעיות באייפון שהלקוחות באים למעבדת סלולר שלנו. יש תקלות נפוצות ויש בעיות אייפון ממש נדירות. יש תקלות באייפון שהם אופיינים אך ורק לדגמים מסוימים . למשל תיקון Audio IC אנחנו עושים לרוב לדגמי אייפון 7.
נפרט את סוגי של תיקון אייפונים הכי נפוצים.

תיקון טעינה לאייפון – תיקון שקע טעינה

תיקון טעינה זו תקלה הכי נפוצה לאחר תיקון מסך שבור. בעיות טעינה באייפון מדורגת במקום שני של תקלות הנפוצות. בעיות טעינה באייפון נובעים מכמה סיבות. אך ברוב המקרים מדובר בשקע טעינה שבור, עם קורוזיה (נזקי מים) או מלוכלך. בסוג תיקון זה מדובר על טיפול בשקע טעינה הקיים או החלפת שקע טעינה שהיא נוזקה ולא ניתן לתקן את טעינה הקיימת.

אייפונים שבורים
מסכים שבורים של אייפונים

תיקון מסך שבור לאייפון

ברב המקרים כשבאים להחליף מסך אייפון שבור זה קורה לאחר הנפילה או שנגרם לחץ על המסך. לחץ על המסך נגרם שמתיישבים על עליו בטעות או מחזיקים את הטלפון בכיס אחורי של מכנסיים.
בדרך כלל לא מדובר על תיקון התצוגה, אלא על החלפה של מסך אייפון כולו. החלפת מסך לאייפון לוקחת בין שעה לשעה וחצי תלוי מדגם של המכשיר. מכיוון שאייפונים של היום בנוים בצורה כזו שהמסך מוחזק על ידי דבק ולא ברגים. כתוצאה מכך בכדי להסיר את המסך, לא מספיק לשחרר כמה ברגים אלה נדרש חימום איטי של הטלפון בחום של טמפרטורה מסוימת קבוע . ורק לאחר זמן מה ניתן לפתוח בזהירת את המכשיר. תהליך החלפת מסך לאייפון לאחר פתיחת המכשיר לא דורש הרבה זמן אך דורש מיומנות וניסיון של טכנאי אייפונים. לאחר התיקון מומלץ להדביק מגן מסך אייפון. מעבדת תיקונים נקסטלאב מציעה 4 סוגים של מגני מסך:

 • מגן מסך קשיח סטנדרטי
 • מגן מסך קשיח המכסה את כל השטח של המסך
 • מגן מסך סיליקון 
 • מגן מסך לאייפון סיליקון פרייבט
 

 חשוב לציין: אל תבנו יותר מדי תקווה על מגן מסך של אייפון. המגן בהחלט לא נותן הגה 100%. ביננו הוא לא נותן הגנה אפילו  ב-80 אחוז. אך ללא ספק עדיף להיות איתו מבלעדיו. לפי ניסיוננו הלקוחות שבאים להחליף מסך שבור  באים כבר עם מגן מסך מרוסק. לפי איך נראה מגן מסך אפשר להבין כמה פעמים האייפון נפל וכמה פעמים מגן באמת עשה את עבודתו וספג מכות במקום שהמסך הקר יספוג את המכות.

יותר פרטים על עלות של שירותי תיקון אייפון

 

תיקון מיקרופון

כשאנחנו מדברים בטלפון וצד השני אומר שהוא לא שומע אותנו כלל או לא שומע היטב זה אומר שצריך  לתקן את המיקרופון. בכל אייפון יש מינימום 3 מיקרופונים. 
 • מיקרופון המיועד לשיחות בטלפון שאנו מצמידים את האוזן
 • מיקרופון מדיה המיועד לשיחות באפליקציות כמו וואטסאפ, סקייפ או וייבר. 
 • מיקרופון כשאנו משוחחים עם צד השני בעזרת  הרמקול בלי להצמיד את האייפון אל האוזן.
 
ישנם דגמי אייפון (כמו אייפון 8 למשל) שאחד המיקרופונים יושב על פלט ביחיד עם רכיב האחראי לטעינה. במקרים כאלה מחליפים את כל הפלט עם כל הרכיבים שיש עליה במקרים רבים במיוחד כשמדובר על מיקרופון פנימי – אין צורך בהחלפת מיקרופון אלה ניתן ומומלץ לתקן מיקרופון הקיים,
תקלה הכי נפוצה עם המיקרופון כשלקוח מתלונן שניתן לדבר רק ברמקול אך כשמנסים לדבר דרך המיקרופון הפנימי אז צד השני לא שומע אותו או שומע חלש מאוד. כאן מדובר בניקוי יסודי כולל ניקוי פנימי של המיקרופון.
כל סוג תיקון מיקרופון דורש טיפול משלו. זמן טיפול נע בין שעה לשעתיים.
 

תיקון כפתור בית

החלפת כפתור בית לאייפון מיועד רק לאייפונים דגמים יחסית  ישנים כמו אייפון 8 או אייפון SE דגם 2020. החל מאייפון X אין יותר כפתור בית פיזי. רוב תיקוני כפתור בית שעשינו במעבדה שלנו היו של כפתור הבית דגמי אייפון  5 ,6. מדובר בתיקון של פלאט התחתון של כפתור בית. בגדול להחליף פלאט של כפתור בית זה לא חובה אם אינכם רוצים להשקיע בתיקון אייפונים דגמים ישנים אתם יכולים להגדיר כפתור בית וירטואלי עם שליטה מהמסך. כמובן שזה לא יהיה כל כך נוח כמו להשתמש בכפתור בית פיזי. 
ישנם מקרים שמביאים לנו אייפון עם מסך שבור או סוללה מתנפחת ומתלוננים בנוסף לכפתור בית. במקרים האלה אין בעיה בכפתור הבית של אייפון אלה מסך פשוט התרומם מעל כפתור בית ודחף אותו פנימה.
 

תיקון מצלמה לאייפון

מצלמות של אייפון מתחלקות לשני סוגים: מצלמה קדמית, מצלמות אחוריות,
איך שהדגם יותר חדש כך יותר מצלמות התווספות אל האייפון. אייפונים דגמי 3 – 5 היו בעלי 
מאוד נדיר ששוברים מצלמת סלפי. בד"כ בעיות עם מצלמת סלפי נובעות ממסך שבור אז נפגעת גם עדשה של מצלמה קדמית.
מצלמת אייפון אחורית בדגמים שיצואו אחרי 2019 הינה בעלת של 3 עדשות ומעלה. תופעות של מצלמה לא תקינה זה אי יכולת של מצלמת אייפון להתפקסס. נוצר מצב שהמצלמה כל הזמן עוזה רעש אך לא נותנת תמונה חדה. תופעה נוספת זה שהתמונה מאוד מטושטשת או שיש כמה כתמים לבנים על התמונה. תקלת מצלמה מסוגים האלה יכולים להיות 3 סיבות:
 1. מנגנון של המצלמה נפגעה עקב נפילה של הטלפון. תיקון מצלמה לא יעזור אלה צריך להחליף את מצלמה כולה.
 2. מנגנון האחראי על פוקוס של המצלמה נפגע. גם כאן ניתן רק להחליף את המצלמה השבורה למצלמה חדשה
 3. אחד מעדשות של מצלמה אחורית של אייפון נשברו. זה תיקון יחיסי לשניים הקודמים יותר פשוט. אם המצלמה אייפון לא נפגע אלה רק העדשה אז מחליפים את העדשה השבורה.

תיקון רמקול של אייפון

במקביל למיקרופונים באייפונים יש גם 3 סוגים של רמקולים:
 • רמקול פנימי לשיחות טלפונים
 • רמקול חיצוני לשיחות עם הרמקול 🙂
 • רמקול מדיה. הרמקול מיועד ליוטוב או שיחות בצ'אטים.
כמו עם מיקרופונים – גם כאן לכל רמקול יש תפקיד משלו. כשלקוח בא עם בקשה לתקן רמקול לאייפון הוא צריך להסביר באיזה מקרים בדיוק ישנה הבעיה. תיקון רמקול הכי נפוץ זה רמקול של שיחה טלפונית כשאנו לא מצמידים את המכשיר לאוזן.

אנו מבצעים תיקונים הבאים:

 • תיקון שקע טעינה לאייפונים כל הדגמים
 • החלפת פומית
 • החלפת כפתור בית לאייפון  6 , אייפון 6 פלוס
 • תיקון רמקול חיצוני לאייפון
 • תיקון רמקול פנימי וחיצונח של אייפון 8 8+ X XR
 • תיטול בבעיות שמע כשאתם לא שומעים את צד השני
 • החלפת רכיה טעינה
 • תיקון מיקרופון – כשצד השני לא שומע אתכם

עוד במעבדת אייפון:

תיקון קונקטור אייפון – תיקון או החלפת מחבר הטעינה והסנכרון במכשיר, כולל שיזור מגעים שניזוקו, ניקוי פנימי באמצעות חומרים מיוחדים.
עדכון גרסת תוכנה לאייפון וביצוע פתיחה לסים פרי Sim-Free UnLock.
תיקון והחלפת רמקול, תיקון רכיבי סאונד כגון: שקע אוזניות, אוזניית שמע.

 

צ'יפ

מעבדת nextlab מתמחה בתיקוני אלקטרוניקה זעירה (מיקרו-אלקטרוניקה), החלפת רכיבי SMD ואיתור תקלות על לוחות אם של אייפונים, דבר המוביל להוזלה משמעותית בעלויות התיקון.

תיקון רטט אייפון

תיקון לוח אם אייפון

יש לכם מכשיר אי-פון שנקנו בחו"ל? אין בעיה, תוכלו לקבל טיפול במעבדת nextlab מבלי להתחשב איפה ומתי קניתם את המכשיר האייפון שלכם.

כל תיקוני האייפון של המעבדה מלווים במסגרת אחריות של שלושה עד שישה חודשים. סוללות לאייפון בהתקנה במעבדה מלוות באחריות על הסוללה ל-6 חודשים

יום בחייו של המתקן אייפונים

 

לא יודע מה איתכם וגם לא זוכר מה היה איתי בפרק חיים של לפני שהוסמכתי לתואר רופא לשיקום והחייאה של מכשירי סלולר פצועים/שבורים שחיינים לא מוצלחים וסתם כאלו שלא בא להם לשתף פעולה עם הסביבה.
כבר שנים שאפילו בחלומות שלי מופיעים אתגרים קשים לפיצוח ותקלות הזויות המנוגדות לכל הגיון בריא.

אני זוכר כאילו זה היה אתמול בשנת 2007 כאשר מכשיר אייפון הראשון הושק בארצות הברית בשם iphone 2G וכולם רק דיברו על כך שזה מכשיר מהפכני, אייפוד עם מסך מגע מלא אשר כולל בתוכו גם את כל הפונקציות של טלפון ועוד לא סתם טלפון – אלא טלפון חכם… אני אישית התפוצצתי מצחוק ואמרתי שאין מצב שהשטויות הללו של האמריקאים יתפסו גם בישראל – טעיתי, טעיתי ובגדול….

תיקון אייפוד טאץ

מתי הבנתי שטעיתי? ברגע שפתאום, מספר שבועות לאחר ההשקה בארה"ב התחלתי לקבל אין סוף פניות וצילצולים מלקוחות עם שאלה האם אוכל לעזור ב"לגייר" את האייפון שלהם כדי שיוכלו להשתמש בו בארצנו. מכשירי אייפון הראשונים לא היו פתוחים ומסוגלים לעבוד ברשת הישראלית והיה צורך לפרוץ להם את המודם מכיוון שיכלו לעבוד אך ורק ברשת AT&T האמריקאית.

למה פנו דווקא אלינו? כי אצלנו הייתה מעבדה לתיקון ושירות למחשבי כף יד, מכשירי ניווט GPS ומכשירי האייפוד קלאסיק ואייפוד וידאו עוד משנת 2004. באותם השנים לא היו מעבדות המתמחות בזה והיה ניתן לספור על יד אחת את כמות המעבדות שידעו לטפל במכשירי אפל. לקוחות הגיעו אלינו מכל חלקי הארץ. היה ממש מגניב ונעים כאשר הגיעו אלינו במיוחד מחיפה, מירושלים ואפילו מבאר שבע כדי שנטפל בצעצוע החדש שלהם.

כמובן שלא הייתה לי הרבה ברירה ולמרות שלא האמנתי בהצלחתו הסוחפת של האייפון בשוק הסלולארי הישראלי – קניתי עבור המעבדה גם כן את האייפון הראשון שלי כדי ללמוד לתפעל אותו, לפרוץ את המודם ולהתקין את האפליקציות הראשונות (למי שזוכר את האפליקציה שכולם התלהבו ממנה היא בחורה בביקיני שמנקה את המסך של הטלפון מבפנים).

 

הכל היה טוב ויפה עד שהלקוחות התחילו לפנות אלינו עם בקשות יותר טכניות מטיפול בתוכנה, התחילו הנזקים והשבירות האמיתיים…. ואופס… אין שום ספק בארץ עם חלקי חילוף וגם אין שום מקום שנותן הכשרה בלפרק ולהרכיב את האייפון… בעיה… בעיה שהיינו חייבים לפתור מכיוון שרמת הציפיות של הלקוחות היו ממש גבוהות מאיתנו. אז מה עושים? הכל טוב:) לרדיק יש אייפון (רדיק זהו שמי) ויאללה נתחיל לפרק ולהרכיב אותו כדי ללמוד מי נגד מי ומה מסתתר מאחורי המסך. לפתוח אותו היה פשוט סיוט – חרשנו את כל רשת האינטרנט בחיפושים אחרי סכמות וספקים אשר משווקים חלקי חילוף. למזלנו אחד הספקים שלנו בסין שסיפק לנו חלקי חילוף למחשבי כף יד שידך לנו קולגה שלו שהתמחה בדיוק בנישה שחיפשנו לפתח – חלקי חילוף מקוריים לאייפוווון. כך מצאתי את עצמי בסוף 2007 לראשונה בחיי בסין הגדולה ובהונג קונג  תערוכות טכנולוגיה בה נפגשנו ויצרנו קשרים עם ספקים טובים והתחלנו לייבא לעצמנו חלקי חילוף.

אגב התמונה של הילד שבתמונה שצולמה באייפון 2G. שכחתי לספר לכם שאפילו מצלמה הייתה בו:) פשוט פלאי הטכנולוגיה:))))

ועכשיו נחזור למציאות הנוכחית, השנה כבר לא 2007 אלא 2019 ויום ביומו מקור הפרנסה שלנו הוא בתיקון מכשירי סלולר. במהלך 12 השנים שחלפו עברו תחת המברג שלנו עשרות אלפי סמארטפונים (אני לא מגזים אגב), התחלנו את הספירה של טפסי תיקון ב2014. כל מכשיר שנקלט לעבודה מקבל מספר תיקון אשר היום עומד על טופס מספר 32728, מה שהיה מלפני שנת 2014 לא ספרנו:)

אז נשבר לכם המסך ואתם גרים בנתניה? תבואו אלינו. נשמח לעמוד לשירותכם. תקבלו יחס חם, אדיב ומשפחתי. אצלנו אנו מתייחסים לכל לקוח כאילו היה בן משפחה. דואגים לו ומטפלים בו במהירות וביעילות, תוך עדכונים על כל צעד.  09-8866037

 

נשמח לענות על כל שאלה