מחזור מכשירי אייפון

למה למחזר מכשירי אייפון ולהשתמש שוב?

אייפונים, אייפודים ומחשבי כף היד הינם אומנם קטני מימדים, אך בכל זאת הם מכילים מאות רכיבים עוד יותר קטנים, שגם אם המכשיר יצא משימוש, או השתדרגתם במכשיר חדש, יש מה לעשות איתם – אפשר למחזר גם מחשבי כף יד ונגני מוזיקה!
השימוש בחלקים משומשים תקינים, כגון: נגדים, דיודות, קבלים, סלילים, תושבות SIM, חריצי הרחבה ועוד הרבה, מונע מאיתנו הצורך לפנות ליצרן ולקנות חלפים חדשים. דבר המקטין בסופו של דבר את הייצור של עוד חלפים ועוד פסולת קשה למחזור.

בכל המקרים, תמיד טוב יותר להשתמש מחדש על פני למחזר, ותמיד עדיף למחזר על פני לזרוק לאשפה ולקנות חדש. והיום, יותר מתמיד, עלינו לעשות ככל יכולתנו על מנת לזרוק ולזהם כמה שפחות. אנו מפעילים את השירות הזה של איסוף אשפה אלקטרונית ללא תשלום, על מנת שאתם, כבעלי מכשירים בלתי שמישים תדעו לאן אפשר לשלוח למחזור, וכך למנוע זיהום מיותר, כאשר אנו יכולים לעשות בחלקים אלו שימוש חוזר.

למה לשלוח מכשירי אייפון/חלקים הלא תקינים שלי דווקא אליכם?

מפני שאנו בnextlab היחידים שמתחייבים להתאמץ לעשות שימוש מקסימלי בפסולת האלקטרונית שלכם. נקודות איסוף אחרות יטענו כך, אך בסופו של דבר הן ידאגו לפרק רק את הרכיבים המזהמים ויפעלו לטובת מכירה כחומר גלם מתכתי. ולכן, אנו מעוניינים לאסוף למחזור רק מכשירים כף יד וחלקיהם, כי זהו תחום עיסוקנו הבלעדי.

האם אקבל תשלום כלשהו על האשפה האלקטרונית שלי?

ברב המקרים לא. ייתכנו מקרים של מכשירים מדגמים חדשים שלא ניתנים לתיקון, אך חלקיהם עדיין מתומחרים ברמה גבוהה. המעבדה יכולה לבחון את החלקים ולתת הערכת/הצעת מחיר תמורת האשפה. ישנם מקרים שניתן לקבל הנחה בעת רכישת מכשיר חדש בחנות או אביזרים מחנות המוצרים שלנו.
חשוב להבין שמטרתנו הינה למחזר כמה שיותר חלקים אלקטרוניים טובים ממכשירים בלתי תקינים.

האם אוכל לקבל חשבון על תרומתי של חלקים (חשבונית על תרומה)?

לא. מעבדת nextlab הינה חלק מחברת עם כוונות רווח, ולא עלכ"ר. אבל תאמינו לנו, את התודה שלכם אתם תקבלו מאיתנו, והכי חשוב: מהסביבה שלכם.

אלו מכשירים ניתן לשלוח אליכם למחזור?

מכיוון שאנו קודם כל עוסקים במתן שירות טכני במעבדה, ורק לאחר מכן אנו נמנים עם שומרי הסביבה ופועלים לעזור בכך, אנו מעדיפים שתשלחו אלינו רק מכשירים וחלקים של מכשירים שבהם אנו מטפלים, כגון: מחשבי כף יד, נגני אייפוד, מכשירי פאלם, ומכשירי טלפון ישנים ותקולים מסוגים שונים.

ליצירת קשר על מנת לשלוח מכשירים ישנים/לא תקינים למחזור לחץ כאן

נשמח לענות על כל שאלה