תיקון טעינה סמסונג גלקסי 9

בסמסונג יודעים ליצר טלפונים סלולאריים נהדרים, עם זה מסכימים הרבה מאד אנשים בכל העולם. אבל גם סדרת הגלקסי אינה חפה מבעיות ושקע הטעינה הינו מקור לאחת הנפוצות שבהן ובמיוחד בסמסונג 9. לא נטען לכם הגלקסי, מטעין לאט או חווה ניתוקים בטעינה, אז קרוב לוודאי שיש בעיה עם שקע טעינה (המכונה גם קונקטור”), כבל טעינה או סוללה. שקע הטעינה השקע מסוג micro usb המשמש גם ככבל DATA להעברת מידע בין מכשירים כמו מחשב. שקע טעינה עדין זה שונה במקצת בין הדגמים של גלקסי ודורש מיומנות גבוהה וכן ציוד מעבדה ייעודי בכדי להחליפו, מצב שתעדיפו להימנע ממנו, אם אפשר. תיקון טעינה סמסונג 9 לא לוקח הרבה זמן. ברוב זה לוקח פחות משעה. מחבר טעינה של גלקסי 9

אז לפני שמפרקים את גלקסי

בכדי לבודד את הבעיה ולזהות את מקור בעיות הטעינה, יש לבצע אלימינציה לפי הסדר בין ארבעת החשודים העיקריים:

 • סוללה – כאשר הטעינה איטית ובמיוחד במכשיר ישן, סביר להניח שהסוללה עייפה או פגומה, יש לבצע החלפת סוללה לסוללה מקורית חדשה.
 • כבל טעינה – אם גלקסי 9 לא נטען, החליפו כבל, חברו למחשב ותבדקו האם יש שינוי בהתנהגות המכשיר ואם כן אז שיחקתם אותה, במדובר בהוצאה קטנה וללא עיכובים.
 • מטען – אם המכשיר נטען מהמחשב אך לא מהחשמל הביתי, קרוב למדי שהמטען מקולקל.
 • שקע טעינה – לאחר שכל הבדיקות לא השיגו דבר, אתם מתמקדים בנעלם הגדול – השקע. הציצו פנימה, אולי השקע מלוכלך, במקרה וכן אז הוציאו את הסוללה ונקו בעדינות רבה את הפינים בעזרת מברשת שיניים עדינה. עדיף כמובן לתת למעבדה לבצע את הניקוי, יש להם כלים מתאימים יותר לכך. אם יש פינים שבורים ועקומים, או הניקוי לא הוכיח את עצמו, פנו למעבדה מקצועית המסוגלת לבצע תיקון טעינה סמסונג גלקסי 9.

תיקון שקע טעינה לגלקסי 8

מה עושים כשמקור בעיות הטעינה בשקע?

במצב שבו הגלקסי 8 שלכם לא נטען, נטען לסירוגין או נטען לאט, עומדות בפניכם שתי אפשרויות תיקון.

שיפוץ הקונקטור הקיים – באמצעות הלחמה, ניקוי קורוזיה ויישור שיניים.

החלפת קונקטור כשאין ברירה – להלן אפשרויות:

  • מבצעים תיקון שקע טעינה סמסונג 8 במעבדה – שקע הטעינה העדין מכיל עשרות פינים ולמעבדה כמו NEXTLAB יש את היכולת לנקות אותו מבלי לעקם פינים. למעבדה יש יכולת לבצע יישור פינים עקומים באמצעות כלים עדינים ואם יש צורך המעבדה תבצע פעולת החלפה של השקע הפגום באחד חדש.
  • עשה זאת בעצמך – סמסונג 8 שלכם לא נטען וראיתם סרטון ביוטיוב על החלפת שקע טעינה ואתם רוצים לנסות בעצמכם. אתם מוכשרים, סקרנים ובעלי ידי זהב, הפיתוי בלצאת להרפתקת תיקון עצמי הינו רב. אם אין לכם את הידע, ניסיון ומעבדה מצוידת, קרוב לוודאי שתאלצו להיפרד מהגלקסי שלכם בקרוב. תיקון שקע טעינה לגלקסי  8 כולל בין היתר הלחמות עדינות, הדבקה בחום כשחלק מהעבודה נעשית תחת מיקרוסקופ. 
 • טעינה חיצונית – סמסונג גלקסי 9 לא נטען? דרך קלה, פשוטה ולא מסוכנת הינה טעינה חיצונית של הסוללה, פשוט מוציאים את הסוללה ומטעינים במטען סוללות חיצוני. עלות המטען שווה לכל נפש וכמובן נדרשת רכישת סוללה נוספת הנמצאת מוכנה להחלפה מידית. עלות מטען כ-75 ₪ ונמוכה משמעותית מעלות החלפת שקע טעינה.

תקלות שלא ניתן לתקן

 • קיימת אפשרות שמקור בעיית הטעינה במכשיר אינו בקונקטור אלה בלוח האם, מצב הדורש החלפת לוח או שימוש במקור חשמל חיצוני.
 • כאשר פדי הלחמה על לוח האם תלושים.
 • כאשר בוצעה הלחמה לא מקצועית על ידי חובבים.

אנחנו במעבדת NEXTLAB מיומנים בתיקוני שקע טעינה לסמסונג גלקסי 8, סמסונג 9 עומדים לרשותכם ונשמח לייעץ לכם בנושא.

להלן סרטון על תהליך תיקון שקע טעינה לגלקסי 8 המבוצע בסביבת מעבדה מקצועית ומאובזרת כהלכה

נשמח לענות על כל שאלה