חדשות אייפון 4: אפל שוב עושה לנו "בית ספר"

antennagateכמו שבטח כבר שמעתם, קראתם, ראיתם, או חשתם במכשיר האייפון 4 שלכם, קיימת בעייה קלה בקליטת הסלולר של המכשיר כאשר אוחזים בו בצורה מסויימת במשך כמה שניות רצופות (דרך אגב, זה קורה בעוד הרבה מכשירי סלולר אחרים).

יצרנית מכשיר הסלולר המצליח בכל הזמנים יוצאת כנגד הביקורות, השמועות והתקשורת במסיבת עיתונאים מאוד משכנעת ואסרטיבית.

העומד בראש החברה, סטיב ג'ובס, העביר במסיבת העיתונאים בשבוע שבעבר, כשלושה שבועות לאחר השקתו הראשונית של אייפון 4, ולאחר מכירה של מעל שלושה מיליון מכשירי אייפון 4, הרצאה מתומצתת אך מדוייקת מאוד, לגבי היכולות, היתרונות, החסרונות וההשוואה של iPhone 4 לעומת מכשירי סלולר מובילים אחרים בשוק, כגון HTC מבוסס פלטפורמת אנדרואיד, סמסונג אומניה 2, בלקברי 9700 ואם זה לא מספיק, גם בהשוואה למכשיר האייפון הקודם, iPhone 3GS.

לא נרחיב יותר מדי, כי הכותרת אומרת הכל. אפל עשתה שוב בית ספר לכל אלו שמנסים לצאת כנגדה בלי להבין שלא רק שאפל מייצרת מוצרים "כדי לעשות את לקוחותיה מאושרים" אלא שהיא מחדשת, מביאה ומיישמת טכנולוגיות חדשות בקצבים שמעט מאוד חברות טכנולוגיה בעולם מסוגלות לעמוד בו.

באתר הרשמי של החברה, היא פרסמה עובדות, סרטונים ותמונות שמעולם לא חשבנו שיפורסמו בצורה רשמית מחברה כל כך גדולה. אפל השתמשה ביצירתיות הזורמת בעורקיה, כדי לתקוף את המבקרים ולהסביר את המצב המגוחך של תלונה כל כך שכיחה החוזרת על עצמה בכל כך הרבה מכשירי סלולר מכל הסוגים ומכל המותגים.

לאחר צפייה בסרטון מסיבת העיתונאים, תוכלו לבחור האם לקבל את ההסברים של ג'ובס או לא. מה שבטוח, זה שהם יודעים היטב איך להעביר את המסר שלהם. הם לא מתכוונים לקרוא לבעלי מכשירי אייפון להחזיר את המכשירים לתיקון התקלה, הם מציעים האפשרות להזמין נרתיק סיליקון שיימנע מגע ישיר בגוף המכשיר בחינם, והם שבים ומדגישים שמדובר בבעיה מוכרת בהרבה מאוד מכשירים סלולריים.

אז אם יש או אין תקלה הדורשת תיקון זה כבר מאחורינו, מה שעכשיו נותר לכם זה לבחור האם אתם באמת רוצים את האייפון המתקדם ביותר שיוצר אי פעם, או שאתם אולי מעדיפים לחכות ולראות מה יהיה בעתיד, אולי אם גרסת מעבר (אייפון 4GS אולי..?) או אולי תחליטו להשאר צנועים עם האייפון הקודם, או אולי זה בכלל לא מעניין אתכם, ואתם עדיין שייכים לאוהדי הווינדוז מובייל, האנדראיד והסימביאן…

להלן שיר מחאה כנגד כל אותם מתנגדים ומבקרים את אפל, מיוצר מוכשר די מפורסם שאוהב לפרסם מדי יום את שיריו באתר יוטיוב. אפל בחרה לעשות שימוש בשיר זה על מנת לפתוח את מסיבת העיתונאים האחרונה:

נשמח לענות על כל שאלה