איך לשמור על אייפון 4?

מכשיר אייפון 4 הוא מכשיר מתקדם ובעל יכולות גבוהות מאוד, אבל לכל דבר טוב יש גם החסרונות שלו, ואת החסרונות העיקריים של האייפון 4 אפשר בקלות לגלות בגלל  שהמכשיר מצוייד בפאנל קדמי ואחורי עשויים זכוכית קריסטל, בשונה  למכשירי אייפון 3GS ואייפון 3, שרק חלקם הקדמי עשוי זכוכית.

ההשלכות לכך הינן מאוד פשוטות, כל נפילה של אייפון 4 עלולה להחסיר כמה פעימות מליבו של הצרכן ואף לשרוט או לפגום את מסך או גב המכשיר.

אם כן כיצד ניתן לשמור על המכשיר היקר לליבנו והיקר לכיסנו? ישנם כיסויים העשויים מחומרים שונים כמו עור, פלסטיק, סיליקון או גומי. מחירי הכיסויים בישראל עשויים לנוע בין 20 שקלים ועד 300 שקלים ומעלה, הכל תלוי באיכות המוצר, המתותג

מגן מסך ופאנל אחורי לאייפון 4

מגן מסך לאייפון
לחץ לקנייה

מרגע יציאתם של מכשירי אייפון 4 לשוק וההבנה של הצורך לשמירה על המכשיר, יצאו לשוק עשרות סוגים שונים של כיסויים למסך. כמובן שכל יצרנית של כיסויים ואביזרי הגנה טוענת שהמוצר שלה מסוגל לשמור על המכשיר בצורה הטובה ביותר, לכן חשוב לשים לב שאכן הכיסוי מהווה הגנה אמיתית ואיכותית למסך ולגב המכשיר. במקרה כזה, מומלץ לקחת בחשבון את אורח חיי המוצר, איכות חומריו ומידת ההגנה שהוא מספק לאייפון שלכם, וזאת מעל עלות המוצר עצמו המורכב בדרך כלל מפרמטרים שונים כמו שם החנות, סוג המכירה, אופן ההתקנה של המוצר וכד'

כיסויי פלסטיק

כיסויי הפלסטיק לאייפון הם בהחלט עמידים וחזקים ויכולים אף לתרום איכשהו לשמירה על מכשיר ולהמנע מהצורך להגיע למעבדה שלנו לקבלת שירות תיקונים לאייפון 4 , אך ליכולת השמירה של כיסויי הפלסטיק יש מגבלות שונות, כגון עמידה בנפילות וחבטות – פלסטיק ידוע כחומר קשיח שאינו מסוגל לספוק את עוצמת החבטה באופן מלא, ואל כן כיסויים אלה לא תמיד יספקו את ההבנה המתאימה למכשיר.

כיסויי סיליקון

ישנם כיסויים עשויי סיליקון באיכות גבוהה מאוד, לצד מוצרי TPU שזוכים לשם "סיליקון קשיח" (שלא בצדק, כי הם אינם עשויי סיליקון כלל) – נרתיקי סיליקון אופנתיים מאוד, רכים וסופגים מכות בצורה טובה מאוד, אך המגבלה העיקרית שלהם היא אורח חייהם. לנרתיק סיליקון קיימת נטייה להתלכלך ולספוג כתמי שומן (מעור ידינו בעיקר) ועל כן לאחר שימוש ממושך הם פשוט משנים את צבעם, ומגעם עלול להפוך לקצת דביק ולא נעים. כמוכן, לכיסוי הסיליקוןמנעשה מעט רופף  לאחר זמן כמה חודשי שימוש, והוא יכול לאבד מאחיזתו וכך ההגנה על המכשיר יכולה להפגם. הכי חשוב, כיסויי סיליקון לא כל כך מתאימים לאלו מכן שאוהבים ללבוש ג'ינס, שכן הסיליקון אינו מחליק טוב על כותנה, וזה מקשה מאוד על הכנסתו והוצאות של האייפון מכיס המכנסיים.

כיסוי עור לאייפון
לחץ לקנייה

נרתיק עור לאייפון

כמו תמיד, כיסויי העור נותנים תחושה יוקרתית למכשיר ובדרך כלל מועדפים על ידי המבוגרים שבינינו. ההתקן של כיסוי העור של אייפון על החגורה הופכת את הנרתיק למנשא נוח ואיכותי מאוד – מומלץ לאלו מכן שנכנסים ויוצאים הרבה מהרכב במהלך היום, או אלה הנוטים לשכוח את המכשיר במקומות שונים. כיסויי העור שומרים על המכשיר בצורה טובה, הם עמידים, חזקים ומשרים מראה יוקרתי למכשירי האייפון .

איזה סגנון וצבע לבחור?

על טעם וריח אין להתווכח – כל אחד עם העדפותיו האישיות. ניתן למצוא מגוון עצום של כיסויים לאייפון שצבעם וסגנונות העיצוב שלהם הינם מאוד מגוונים. אם אתם רוצים ש

נשמח לענות על כל שאלה