תוכנת ניווט GPS וותיקה מבית iGo, בגרסה חדשה ומיוחדת ל"טכנופובים" וכאלה שלא אוהבים ללמוד איך להפעיל תוכנות מחשב. הביטוי הכי מודגש בתוכנה חדשה זו, היא הידידות והקלות לשימוש לכל משתמש, צעיר או מבוגר. iGo8 החדשה מבטיחה נוחות בשימוש כבר בפעם הראשונה, גם אם מעולם לא נגעתם במחשב כף יד או מכשיר ניווט PND.

התוכנה משתמשת גם במאגר מפות תלת מימדיות (3D) ומאפשרת התקלת נסיעה בלחיצות מועטות במסך מגע של מכשיר הניווט.

iGo 8 Amigo הינה תוכנה ידידותית ביותר, המונעת מהמשתמש הצורך בלכוון ולהגדיר את מכשיר הניווט, את תכונת הניווט ואפילו את מקלט הGPS של המכשיר, טרם הנסיעה הראשונה.

תוכנת iGO amigo מיועדת ככל הנראה במיוחד למשתמשים המנסים את ה-GPS בפעם הראשונה, כאשר התוכנה החדשהמציגה ממשק בעל נגישות גבוהה מאוד למשתמש המתחיל.

חברת Nav N GO הכריזה בתערוכת המחשבים Cebit בגרמניה על תוכנת ניווט חדשה למשתמשים שפחות מסתדרים עם תכונות ומחשבים.

תוכנת Amigo פותחה על בסיס המנוע של iGO8 My Way אשר הפכה לתוכנה השולטת בשוק הישראלי. כפי שנאמר על ידי המציג בתערוכה, התוכנה תלמד את הרגליו של המשתמש ותתאים עצמה לצרכיו.

 

כך למשל, כאשר המשתמש מקיש אות ראשונה של עיר, לדוגמא האות ל', התוכנה תעלה כאופציה ראשונה את העיר הגדולה או החשובה ביותר באזור, שהשם שלה מתחיל באות ל'. ולאחר מכן, התוכנה תתייחס להסטוריה ולהרגלי נסיעה של המשתמש, ותדע להציע לו בעת הקלת כתובת יעד את הערים והרחובות היותר רלוונטים לנהג המשתמש.

 

בנוסף, על פי הנאמר, אם התוכנה תזהה שהמשתמש רגיל לנסוע ביום ובשעה מסוימת למקום מסויים, היא תציע את המקום האמור ביום ובשעה המיועדים כאופציה הראשונה ליעד.

התוכנה כוללת 80% מהפונקציות של iGO8 הקודמת, אך זאת ב-20% בלבד מהמורכבות שלו.