תיקון זכוכית של אייפון 4

האם אפשר להפריד את הזכוכית מתצוגת הLCD? כיצד מתקנים זכוכית של אייפון 4?

בסרטון הבא, "הטכנאי" מדגים איך כן אפשר להחליף את מסך המגע (הזכוכית העליונה של אייפון 4) מבלי להחליף את מסך הLCD היקר של המכשיר.

הדבר שלא אומרים לכם בסרטון הוא שהפירוק שנעשה במסך האייפון (08:10) , הוא של מסך שהורכב מבעוד מועד על ידי אותו טכנאי! זהו מסך LCD וזכוכית נפרדים שהורכבו לפני זה כדי שתרגישו שאכן אפשר להפריד בין שתי היחידות – אך הדבר אינו נכון!

במציאות, לא ניתן להפריד בקלות כזו (אם בכלל!) את המסכים – המסך של אייפון 4 הוא מסך שיוצר כיחידה אחת בלמינציה מאוד מיוחדת, דבר שמאפשר לכם לקבל איכות תצוגה מדהימה באמצעות העובד שהקריסטל הינו מאוד שקוף, הLCD בעל רזולוציה מאוד גבוה ואחרון והכי חשוב – הלמינציה. כשאין מרווח/אוויר בין LCD לבין דיגיטייזר (מסך מגע) התחושה שאתם מקבלים היא שאתם ממש נוגעים במסך.

על כך יעידו משתמשים בעשו החלפה של פאנל לבן במכשיר. איכות התצוגה ירדה משמעותית והמסך נראה ממש כמו של אייפון סיני (החיקוי של האייפון).

אל תאמינו לכל מה שניתן לראות בסרטונים בyoutube, במיוחד אם מטרת סרטונים אלו היא למכור לכם חלפים זולים במחירים לא נורמליים.

עובדה 1: מחירו של מסך האייפון 4 כה גבוה, בגלל סיבה זו בדיוק – המסך המקורי החדש מורכב מLCD יחד עם מסך מגע זכוכית שמגיעים מוכנים להתקנה כבר מהיצרן.

עובדה 2: אם אתם יכולים לקנות בeBay מסך מגע לאייפון בכמה דולרים בודדים, אתם קונים לוקשים.

עובדה 3: מסך המגע הלבן של אייפון 4, שיכול להיות גם ירוק, כתום ואפילו אדום עם נקודות… הוא לא מקורי!

שאלה: האם זה נכון שצריך לחמם את המסך כדי להפריד את מסך ה-LCD מהזכוכית?

תשובה: לא נכון. מי שמחמם LCD, צפוי לקבל תצוגה עם צבעים צהובים וירוקים יפים מאוד…. 🙂

דרך אגב, הפוסט הזה נכון לגבי אייפון 4 וגם לגבי מסך אייפון טאץ' 4!

נשמח לענות על כל שאלה