בדומה למעבדת מחשבי כף יד, מעבדה לתיקון אייפון חייבת להיות מתופעלת ומופעלת על ידי טכנאים עם נסיון רב בעבודה עם מכשירים אלקטרוניים קטנים.

מכיוון שלא מדובר בתיקון מחשבים נייחים או תיקון מחשבים ניידים (לפטופ) אלא בתיקון מכשירים הרבה יותר קטנים, שחלקם אף מורכבים בננוטכנולוגיה, העבודה בסביבת אייפון היא שונה ומורכבת הרבה יותר מאשר מוצג בסרטוני "עשה זאת בעצמך" ברחבי האינטרנט.

תיקון אייפון יכולה להיות משימה פשוטה יחסית לבעלי נסיון רב בתחום התיקונים, אך יכולה להיות במקביל גם משימה הרסנית שסופה תיקון בעלות יקרה מאוד ואף השבתת המכשיר במקרים רבים.

לכן, אנו ממליצים לנצל את מעבדת אייפון המקצועית שלנו – מעבדה לתיקון אייפון הנקראית Nextlab – שמופעלת על ידי טכנאים בעלי נסיון עשיר מאוד (7 שנות נסיון) בתיקון מחשבי כף יד, נגני אייפוד, ובשלוש שנים האחרונות גם תיקון אייפון.
בעת הבאת המכשיר לתיקון במעבדה לאייפון, אנא דאגו לספר לנציג שלנו את כל הפרטים החשובים לטובת תיקון אייפון מהיר, זול ומקצועי. התיקונים שלנו מכוסים במסגרת אחריות שבין שלושה לשישה חודשים, וחשוב גם לדעת שבהחלפת סוללות לאייפון, אתם מקבלים במעבדה שלנו אחריות מלאה על הסוללה למשך 12 חודשים.