אייפוד טאץ' 4

אייפוד טאץ' 4 הוא נגן מוזיקה מהחדישים שיש בשוק עם פונקציות רבות המזכירות את מכשיר האייפון.

כדאי לזכור שאפל היא מהמובילים בתחום נגני המוזיקה ומכשיר האייפוד  החדיש שלה הוא מהמתקדמים כיום בשוק. אפל הצליחה להתעלות בשנית על מרבית חברות האייפוד השונות. ישנם יתרונות רבים למכשיר אייפוד TOUCH של אפל כשמאמר זה יסרוק את חלקן.

מצלמה קדמית ואחורית

בנוסף להיותו נגן מוזיקה ומולטימדיה, נגן האייפוד Touch 4 מאובזר בשתי מצלמות איכותיות, אחת בפנים המכשיר, ממש מעל המסך, והשנייה מאחרורי הנגן. המצלמה הקדמית מיועדת לצילום עצמי ולשיחות וידיאו בפונקצית ה- face time. המצלמה האחורית מצוידת ב-5 מגה פיקסל ווידיאו של כ-720P באיכות מדהימה אך לא כוללת פלאש מובנה.

נפח זיכרון

את המכשיר ניתן לרכוש בכמה גדלים שונים של זיכרון , 8 ג'יגה , 16 ג'יגה , ו64 ג'יגה , כאשר ההבדל ביניהם הוא כמובן במחיר .

אפליקציות ומשחקים ואינטרנט

בדומה למכשיר האייפון גם נגן האייפוד touch  מסוגל להריץ משחקים ואפליקציות בתלת מימד ואף יכול להתחבר לרשת האינטרנט ולבצע גלישה איכותית ומהירה. כל תהליך הורדת האפליקציות והמשחקים נעשה דרך Appstore  , שזוהי החנות המקוונת של אפל להורדת אפליקציות ומשחקים.

המכשיר מגיע מובנה עם תוכנות כמו: מחשבון ,מצפן , Google maps  , שעון מעורר, יומן, אנשי קשר, מניות, מזג האוויר ואפליקציות נוספות אשר מוכרות ממכשירי האייפון.

מסך המגע

משתמשי נגני אייפוד טאץ' 4 לא נותרו מאחור, חברת אפל הציגה מסך מגע הדומה למסך המגע המפורסם של מכשירי אייפון 4. מדובר במסך הרטינה המדהים אשר מציג רזולוציה גבוהה וחדה ואיכות מגע מהגבוהות ביותר בשוק הסמארטפונים, וזאת בעזרת שילוב של חומרים איכותיים במיוחד יחד עם טכנולוגיה מתקדמת והרכבת מסך במגע בהדבקה מיוחדת על גבי צג הLCD, דבר המאפשר למסך האייפוד להחשב בכל העולם, כאחד המסכים האיכותיים ביותר.

ההבדל בין אייפוד Touch לאייפון

כמו שאנו למדים מהסקירה אין כמעט הבדלים בין האייפון לאייפון טאץ'. הבדל עיקרי ביניהם הוא כי לא ניתן להוציא שיחות ממכשיר האייפוד Touch  לעומת מכשיר האייפון וכמובן מימדיו ומשקלו של האייפוד מעט קלים יותר מקרוב משפחתו האייפון. ניתן לומר בבירור שהאייפוד Touch  הוא אחד מנגני המולטימדיה המשוכללים ביותר כיום בשוק ומציג יכולות גבוהות בהרבה מנגנים אחרים במחיר דומה.

 

נשמח לענות על כל שאלה