שיתוף פעולה בין nextor ל-nextlab – מעבדה לתיקון אייפון

מעבדה לתיקון אייפון nextlab ויבואנית האביזרים למחשבי כף יד nextor מקיימות שיתוף פעולה חדש וחסר תקדים.

מעבדת nextlab מעודכנת תמיד בטכנולוגיות ובמכשירים היוצאים אל השוק בקצב המהיר, ושואפת תמיד לתת שירות תיקונים ואביזרים ברמה גבוהה ללקוחות בעלי מחשבי כף יד, סמארטפונים ונגני אייפוד.

המעבדה מצויידת במכשור ובידע המתאים לביצוע עבודות SMD, וכל להגיע לתיקון עד לרמת הרכיב, דבר המוביל להקטנה משמעותית של עלות התיקון ללקוח.

דיאגרמת מסך LCD OLED AMOLED
דיאגרמת מסך LCD OLED AMOLED


 

חנות היבואן nextor מאפשרת לקהל הלקוחות להנות מהמגוון הרחב ביותר בארץ של אביזרים למחשבי כף יד ונגני אייפוד, תוך שמירה על רמת מחירים הכי אטרקטיבית.

ניתן להגיע אל החנות/מעבדה שלנו בשדרות גיבורי ישראל 20, אזור התעשיה החדש נתניה (ליד איקאה) על מנת למסור את המכשיר לתיקון.

אם אין באפשרותכם להגיע פיזית למסור המכשיר, המעבדה מפעילה שירות לוגיסטי מיוחד באמצעות שליח עד הבית באמצעות חברת שליחויות מבוטחת, בנוסף לכך, ניתן לשלוח את מכשירכם לטיפול במעבדה באמצעות דואר רשום, ישירות אל תא הדואר של המעבד ולקבל את המכשיר בחזרה באותו האופן ללא תשלום.

מחבר טעינה (קונקטור) 11 פינים מוזהב שלך מחשב כף יד HTC תוצרת Taiwan
מחבר טעינה (קונקטור) 11 פינים מוזהב שלך מחשב כף יד HTC תוצרת Taiwan

nextlab מתמחים בטיפול במחשבי כף יד ומכשירי סמארטפון המשווקים בישראל, אירופה, ארה"ב והמזרח. באופן יומיומי הם מטפלים במותגים מוכרים מאוד בישראל, מותגים כמו

HTC,MIO,ASUS,HP IPAQ,DELL ומותגים פחות מוכרים בישראל, מכשירי שהגיעו לישראל בייבוא עצמי, כמו Dopod, O2 ,T-MOBILE ועוד.
כל מלאי חלקי החילוף בהם מעבדת nextlab משתמשת הינם מקוריים – מלאי החלקי החילוף של המעבדה מיובא לארץ באמצעותם בלבד, וכך הלקוח יכול להנות ממוצרים מקוריים בלבד ובמחירים הכי משתלמים.

יש לך תקלה במכשיר? איך יודעים אם זאת בעית תוכנה או חומרה?

לוח אם של מחשב כף יד מפורק
לוח אם של מחשב כף יד מפורק

בדרך כלל, אם המכשיר לא עבר נזק פיזי כמו מכה, נפילה, לחיצה וכו', מומלץ מאוד לבדוק ולפסול בעית תוכנה. הדרך הפשוטה ביותר לעשות זאת היא לגבות את כל המידע של המכשיר בכרטיס זיכרון SD, ולבצע אתחול קשיח למכשיר (hard reset או clean-boot). לאחר כיול ועלייה של המכשיר, בלי לשחזר את הגיבוי, יש לבדוק אם הבעיה חוזרת. כמובן שאם הבעיה חוזרת פסלנו בעית חומרה. אם הבעיה לא חוזרת, סביר מאוד להניח שהבעיה היא בתוכנה כלשהי, ושחזור הגיבוי תשחזר גם את הבעיה…

מחבר קונקטור למסך LCD מגע של מחשב כף יד
מחבר קונקטור למסך LCD מגע של מחשב כף יד

חשוב מאוד! מכשירים שמובאים לטיפול או תיקון במעבדה, יכולים לעבור פעולות מחיקה של המידע, הזיכרון או מערכת ההפעלה שלהם. לכן חשוב מאוד לבצע גיבוי מלא של נתונים וזיכרונות שבמכשיר טרם מסירת המכשיר לידי מעבדה לתיקון אייפון.

מי שהביא מחשב כף יד משולב סלולר מחו"ל ושכח לבקש פתיחה לשימוש בכרטיס סים ישראלי, מעבדת nextlab יכולים לבצע פתיחה לכל רשתות הסלולר GSM (סים פרי) לרב מחשבי כף היד המובאים מחו"ל. בנוסף, הם יכולים לגייר מחשבי כף יד שהובאו בשפה אחרת, כגון ספרדית, צרפתית, גרמנית וכו', ולהפוך אותם לאנגלית ולעברית.

נשמח לענות על כל שאלה